Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinalnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Új barátnő. Eddig kétszer is kielégítettem orálisan, de ő ezt nem hajlandó viszonozni, pedig tudja, hogy nagyon vágyom rá én is. Azt mondja (idézem): “nekem nem megy...”, pedig emlitette, ha az elozo pasijainak is csinalta.

Nagyon zavar, tegnap este ovszerunk nem volt, igy en kieligitettem ot szajjal, de o ezt meg kezimunkaval sem viszonozta, rosszul is aludtam el miatta.

Rá tudom venni valahogy, vagy mondjam meg neki, hogy hagyjuk akkor egymast?


2018. ápr. 9. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem azert nem kapja be ,mert alig fer be a szajaba,es nem akarja ,hogy kellemetlen legyen...(nem egozni akartam a mereteimmel)
2018. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy iylet kell tanácsolnom, de szerintem hagyd el. :/
2018. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Másik csaj.
2018. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen a hozzàállása ha a szándéka sincs meg akkor lapát!
2018. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy miért nem megy?


Amúgy meg vegyél óvszert, elégítsd ki úgy, jó alaposan! Ha jól csinálod, magától fog rádmászni.

2018. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Én nöként mondom, ezt sosem értettem. Neki jol esik, gondolom.. hogy lehet ilyen önzö? Én a helyedben biztos, h kihajitanám.
2018. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Noren1989 ***** válasza:
96%

Nyugodtan add ki az útját.

Nemigen érted a nőket, ahogy látom.

A legtöbb alkalommal az orállal egy bizalmi szint is meg kell, hogy legyen, sokaknak nem megy enélkül.


Ha kivárod, meglehet, ha nem várod, verheted.

Márhogy saját magadnak.

2018. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem sem ment sokáig. Sőőőőt...

Életem első szopására kényszerített egy fiú, lenyomta a fejem, fogta közben etc.

Nem sokkal később újra próbát tettem mással, hiába kértem, hogy ne élvezzen a számba, megtette.

Ez a 2 esemény vezetett el oda, hogy elkezdtem ódzkodni az oráltól.

Ha megérzem, hogy egy kicsit durvább szaga van a dolgoknak, sikítani tudnék. Volt, hogy csak ránéztem az emberre és tudtam, hogy soha semmivel nem tudná kiérdemelni.

Előbb jöhet a szex, mint az orál, mind a mai napig.

Viszont, ami változást hozott az életembe, az egy férfi. Odafigyelt rám, nem erőltette. Egyszer-kétszer szóba hozta, aztán az egyik együttalvásunknál úgyéreztem, hogy igen, ezaz, most megteszem, mert azt akarom, hogy neki jó legyen. :)

22/N

2018. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Én nő vagyok, az egy dolog, hogy szeretem a partnerem orálisan kielégíteni, élvezem is. De ha nem élvezném vagy kellemetlen lenne, legalább kézzel akkor is viszonoznám, vagy ha fáradt vagyok megmasszíroznám a hátát és másnap meg kielégíteném, hogy levegőt sem kapna az élvezettől. Beszéljétek meg. Ha nem hajlandó kompromisszumra akkor sajnos kuka.
2018. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel új barátnő így valószínűnek tartom, hogy olyan szinten még nem tart a kapcsolatotok, hogy ezt ő csinálja.

Lehet, hogy még valamelyik exe van az eszében...

2018. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!