Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinalnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinalnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Új barátnő. Eddig kétszer is kielégítettem orálisan, de ő ezt nem hajlandó viszonozni, pedig tudja, hogy nagyon vágyom rá én is. Azt mondja (idézem): “nekem nem megy...”, pedig emlitette, ha az elozo pasijainak is csinalta.

Nagyon zavar, tegnap este ovszerunk nem volt, igy en kieligitettem ot szajjal, de o ezt meg kezimunkaval sem viszonozta, rosszul is aludtam el miatta.

Rá tudom venni valahogy, vagy mondjam meg neki, hogy hagyjuk akkor egymast?


2018. ápr. 9. 10:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%
Dobd !
2018. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ,hogy sokan szinte raparancsolnak ,hogy dobja ki 😅
2018. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 kovpet ***** válasza:
100%

"Eddig kétszer is kielégítettem orálisan"


Hát, azért adhatnál neki időt.

Mondjuk az tényleg komoly, hogy ő elélvez, téged meg csak úgy ott hagy. Legalább kézzel megcsinálhatta volna, ha szopni nem is szeret. Nem lehet, hogy még nagyon fiatal és ezért ilyen?

2018. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Tapasztalatlan lehet vagy nevelési vallási tiltásokkal élt eddig . Volt 2 csajom akik tuti testűek voltak több pacákjuk volt és mind csak szopatni akarta őket , se tapi se nyali semmi . Fokozatosan meg lehetett tanítani őket ha kedvükbe járnak ,jól ki lettek nyalva mindenhol megmarkolva sheggük is megujjazva . Aztán 4. aktusnál maguktól jöttek 69es pózba és ha lehetőség volt kiszívtak vagy kiverték a brét séta közben is ...
2018. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg, hogy az előző pasijait mennyi idő múlva elégítette ki orálisan.
2018. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet esztetikailag nem vonzo a szerszamod? Meretre nem panaszkodott a csaj? Nem huzta a szajat?
2018. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Esztétikailag semmi baja sincs, es merettel sincs bajom. :)

Azt emlitette egy-ket talalkozas utan, hogy meg nem erzi a “kemiat”, de furcsa lenne, hogy “kemia” nelkul engedne az oralt, de o nem

elegitene ki engem. :D

Lenyeg, hogy nem igazan tudom, mit csinaljak vele. Rakerdezni (odanyomni a fejet??) nem akarom, mert kovetelozesnek venne, amit meg nem akarok.

Kedves, szep es aranyos csaj, de valahol tenyleg onzo dolognak tartom, amit (nem) csinal.

2018. ápr. 9. 16:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Oke,hogy neked nincs bajod vele ,de a lanynak se lehet?
2018. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

En kielegitettem ot, nem ugy fair, hogy o is engem? Ez tok fuggetlen, h neki milyen szerszam tetszik vagy nem tetszik. Tiszta, illatos, furdes utan mindenem. Nem esztetika kerdese, h önző-e valaki vagy sem.

Vagy nem? :)

2018. ápr. 9. 22:21
 20/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez a szitu a mostani barátnőmmel, előző bnom, viszont nagyon jól lovagol ezzel szokta kompenzálni
2018. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!