Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendőrként hihetetlün kevés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőrként hihetetlün kevés szabadidővel mégis hogyan tudnék elkezdeni építeni egy párkapcsolatot, vagy egyáltalán bármit :D?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem tisztként és mint derült égből villámcsapás jött az egyetem után a szolgálat. 24/72es beosztásban dolgozom a fővárosban, ami általabán úgy néz ki hogy hazaérek félholtan beájulok az ágyba alszom egy fél vagy egy teljes napot. Utána elmegyek edzeni de még mindig fáradt vagyok mentálisan ahhoz is hogy bármire rendesen odafigyeljek, következő nap meg már készülök a következő 24 órára. Kollégák beosztását, meg pár ügyszámot átnézek és másnap megyek be dolgozni. És ez repeatelődik lassan egy éve. Nem panaszkodás, szeretem amit csinálok, csak így belegondolva egyetemi éveim alatt volt utoljára bármilyen kapcsolatom, azóta semmi és ötletem sincs hogy hogyan iktassak be egy személyt az életembe. Viszont hiányzik azért, mostanában egyre gyakrabban. Kollégákkal kb esélytelen és a rendofokozatok miatt etikátlan is lenne. Vagy most is egy bárban kéne ülnöm ahelyett hogy itt siránkozok :D ?
2018. ápr. 13. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert állományon belül nincs elég ribänc........... pl a gruppen partik. Körbe vannak adva a csajok, mindegy, ez is sok infó már.
2018. ápr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Irodista vagy? Mert akkor esélyed sincs, hogy valakit felszedj. Nem véletlenül nevezik ezt hivatásnak.
2018. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia,vagy Tisztelt rendőr úr!


A kollègàk hogyan oldjàk meg a nagànèletüket?


Sokuknak van csalàdja ès mègis kiszakadnak a szürke hètköznapokból,időt is szànnak egymàsra.

2018. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedesnek a társkeresőket ajánlanám..

Egy olyan nőt kell talalnod aki ezt megérti, ami amugy nem nehéz mert sok lány odavan a rendőr pasikért ;)

Ötletesen oldd meg..

Naponta vagy kétnaponta egy gyors közös ebéd/vacsi, járhatok együtt edzeni..

És pici kárpótlásként gyakran vegyél neki virágot/csokit es köszönd meg hogy ilyen megértő..

2018. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem egy rendőr ismerősöm van, akinek van családja, gyereke, érdekes.... :D
2018. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez tuti nem rendőr..

A 24/72 a világ legjobb beosztása, egy nap munka, 3 nap fszverés.

2018. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 24/72 már nincs, csak mondom:D
2018. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem vicc ez vicc nem!

Ez vicces nem!

Ez Terminator!

2018. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kb fél éve 48 van igen, de ez hamarosan 72 lesz újra, toborzás függvényében.


Ezt a kollégás dolgot párkapcsolati szinten meg el se érdemes kezdeni, mivel osztályvezető alatt esélyed sincs (:D).


Akikkel együtt végeztem egyébként vagy régebbi kapcsolatuk van, akiknek nem volt gond a költözés akkor, vagy semmi.

2018. ápr. 13. 17:10
 10/12 anonim válasza:

Nem mindenhol szűnt meg egyébként sem ez a beosztás sem, tudtommal az ügyeletes tisztek így dolgoznak még most is. De hogy a járőröknél visszaállítsák bármikor az szerintem nem valószínű így is elég jó ürügy volt nekik a határ.


Egyébként meg milyen kérdés ez uram ? :) Hát úgy mint minden normális ember. Szabadnapon tessék kimenni az emberek közé, fiatal, járjon el szórakozni !

2018. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!