Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik sok fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik sok fiúval voltak már, miben lesz a férjetek különleges?

Figyelt kérdés

Azokat a lányokat kérdezném, akik sok (mondjuk több, mint 10) fiúval szexeltek már. Ha majd egyszer megállapodtok és megházasodtok, akkor mit tudtok majd adni a férjeteknek, amit másnak még nem adtatok? Elvégre, ha hozzámentetek, akkor biztosan különleges, tehát ennek a különlegességnek meg kellene nyilvánulnia valahogy.

Ha már sok fiút szerettetek, vadul csókolóztatok, odaadóan oráloztatok, kiéhezve szexeltetek, kéjesen nyögtetek, akkor mit fogtok majd adni annak a különleges embernek, aki a férjetek? Mi lesz az, ami új és csak az övé?


2018. ápr. 15. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor had dobom be a helyes választ, hogy mit adnak majd a férjüknek, amit másnak nem:

1) a méhüket

2) a függetlenségüket by law

3) az egyetlen lehetőséget, hogy egyházi esküvőjük legyen

2018. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalat? Úgy fogom tudni kényeztetni mint elöttem senki?


Nem az a fontos hogy ki az első, hanem hogy ki lesz az utolsó szerintem 23L

2018. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem én vagyok a megszólított (eddig egy férfival voltam), ezt a fajta megközelítést hülyeségnek tartom. Egy ember élete során többször is szerelmes lesz, ez férfira is, nőre is igaz. Mivé lenne a világ, ha már azért is patáliát csapnánk, mert előttem másra is szerelmesen nézett a kedves? A múlt az múlt, és a jelenben már semmi keresnivalója nincs! Vagy mindenki menjen hozzá az első szerelméhez 15 évesen?
2018. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem szerettem még annyira szerintem, hogy ne tudnék olyan szerelmet adni annak az embernek, aki majd a férjem lesz.

16 fiúval/férfival szexeltem eddig. Ha ez számít neked. Gondolom ez.

Most van egy párom, akibe 13 évesen úgyéreztem bele vagyok zúgva. 2,5 éve külföldön élek, itt futottunk egymásba.

Most jövök rá igazán, hogy amit akkor éreztem, az semmi ahhozképest, amit most érzek.

Inkább nem alszom, csak, hogy együtt legyünk. Főzök rá, mert imádom, hogy imádja a főztöm. Egyengetem az útunkat. Mindent megteszek, hogy neki/nekünk jó legyen. Minden időmet ráfordítom, mégis hagyom, hogy legyen énidőnk. Ha elmegy a haverjaival bulizni, nem nyaggatom, hogy mikor jön. A táskájába, a nadrágzsebeibe apró üzeneteket rejtek el. Ha külön alszunk, előbb kelek 10 perccel, hogy átautózzam hozzá és reggelit vigyek neki. Ha éjszakás volt, egy tollat nem kell arrébbraknia és ugyanezt megkapom tőle fordítva is. Nem csak szavakkal lehet kifejezni a szeretetet, hanem cselekvésekkel is. Vagy csak egy kérdéssel, hogy jólvagy? Odaértél? Minden oké volt? Sikerült ez vagy az..stb.

A szex minden emberrel más. Minden ember mást hoz ki belőled. Volt olyan kapcsolatom, ahol nem működött a szex, fájt szinte mindig, hiába szóltam, nem passzoltunk egymáshoz.

Volt aki lezavarta pár perc alatt. Voltak akiknek nem sikerült orgazmusig juttatniuk. Volt, aki nem tudott kellőképp felizgatni és még sorolhatnám. Vele úgyérzem tökéletes minden. Vágyom rá a nap minden percében, amit külön töltünk, kívánom, hiányzik és nem csak a szex miatt. Imádok vele beszélgetni, azt is imádom, ha csak egymás mellett ülünk csendben. Imádom, ha együtt filmezünk. Ha sétálunk, ha boltba megyünk, ha vitázunk etc.

A boldogságot és a szerelmet nem lehet összehasonlítani minden emberrel. Minden ember más, minden embernek van saját stílusa, saját kisugárzása, saját vágyai.

Ne nősülj meg, ha úgygondolkodsz, ahogy leírtad, mert hamar vége lesz. Betoppan az életedbe egy olyan nő, aki mindent leigáz. Akár egy kolléga, akár egy szomszéd, akár a közeli kisbolt eladója. ;)

22/N

2018. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Semmit nem fog tudni már adni és nem is akar. Diszkréten hallgat a múltjáról. Különleges abban lesz a kiszemelt férj jelölt hogy lesz lovetta. Ahhoz fog hozzá menni. Nem fogja elmondani hogy figyu a fél város átment rajtam, elveszel? Normális férfi nem venné el ezért hagat mint a sír.
2018. ápr. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy nőnek 10-15 fäszi nem sok. 20-tól màr nyithat magának sajàt üzletet.............................
2018. ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%
Egyébként mint férfiban úgy nőben is. Ezek nem fognak tudni leállni, mindig kell majd az új....
2018. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!