Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy Callgirlnél 64 hozzászó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Callgirlnél 64 hozzászólásban mindegyik annyira pozitiv hogy már pozitivabb nem is lehetne akkor az a lány különleges lehet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 22. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak azt,hogy cenzúrázni lehet a negatív kommenteket.
2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne is negativ komment az max szerintem 1%
2018. márc. 22. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Callgirl alatt lakasos prostit ertesz?
2018. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ma 17:08


Igen


Kár hogy szinte mindenki az útszéliekhez hasonlitja őket.

Pedig szerintem sokkal igényesebbek..

2018. márc. 22. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Magának is írhatott sokat, ha nem is mind... Ezzel szerintem elér egy olyan pszichológiai hatást, hogy aki olvassa, majd meglátogatja, az tényleg jobb véleménnyel lesz róla. Kivéve persze, ha túl hypeolja magát.
2018. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Privibe amúgy írd már meg, hogy melyik csajról van szó... Lehet voltam nála.
2018. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 17:15


Ezt kizárom hogy ő magának irta volna ezeket a kommenteket.

Mert furcsa mód 1 lánynál sem láttam hozzászólásokat,de nálla nagyon sok van,és mindegyik kommentelő választékosan fogalmaz,szerintem ezt nem lehet kitalálni.

2018. márc. 22. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmondhatnad h melyik, elmondom h valosak vagy sem. :)
2018. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!