Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Születésnap

A kérdés

Anyukámnak akarok a születésnapjára egy videót képekből összeállítani kettőnkről. A 16 évről amit együtt töltöttünk eddig. Zene ötleteket szeretnék kérni hozzá. Ötlet?

Valami magyarra gondoltam, és szép, meghatóra. Én sajnos inkább a külföldi zenékbe vagyok jártas, de azokat anyukám nem ismeri, és nem is érti. Köszönöm annak aki segít. :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: anya, születésnap, zene, videó

2018. febr. 21. 10:46  Privát üzenet  

A válaszok
[link]

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. febr. 21. 15:53 Privát üzenet

Mester Tamás-Altass el,és énekeld föl te!:)

De a Mama kérlek pl az is nagyon megható

meg a Cserháti-s Édes kisfiam pl

meg még volt valami ilyen kérdésem, most nem keresem meg

[link]

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. febr. 22. 17:06 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=Ygj14etyWQQ

https://www.youtube.com/watch?v=YVQfZYKVHFs

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. febr. 22. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

https://www.youtube.com/watch?v=Ygj14etyWQQ - ezt választottam, és az úgy szeretném meghálálni c. zenét. :) nagyon tetszett neki.

# 4/4Időpont 2018. márc. 6. 12:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha 30 felett sem vagyok egy rossz pasi, sőt talán egész korrekt is, akkor nagy baj, ha nem akarok még családot (csak a megfelelővel) és több nővel vagyok együtt? 32 F.
Ti amikor együtt alszotok a barátotokkal/barátnőtökkel összebújtok vagy nem? Én mindig úgy akarok aludni a baratommal.23/l
Szülés után mikor voltatok először együtt a párotokkal? Normális, hogy én 10 héttel utána sem akarok?
Én úgy gondolom, ha együtt akarok élni egy nővel, ahhoz az kell, hogy legyen jó állásom, sok pénzem, jó autóm amihez jogosítvány is van és jó kinézetem és tudásom, ja és egy lakás ami csak az enyém?
Mit vegyek a barátomnak a névnapjára? Lassan 2 hónapja, hogy együtt vagyunk és nem tudom mit vegyek neki, mert csokit nem akarok, mert sajnos magas a cukra 15 éves!
Mit vegyek Karácsonyra egy olyan srácnak, akivel még nem vagyunk együtt, csak alakulgatunk egy jó ideje? Nagyon jó a kapcsolatunk, de mégis, azért nem akarok túl személyeset se,...

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések a Születésnap rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!