Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van valaki akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van valaki akinek mackós pasija van? Pár kérdés lent

Figyelt kérdés

A férfi akivel ismerkedtem kb.190cm es 100-110kg

Elég erös csontozatú pasi és picit félek töle szexuálisan.

Én sem vagyok nádszál: 166cm és 60kg vagyok.

De már a csókja is szenvedélyes és ahogy megölel...uhhh..az olyan ellentmondást nem türö...érezni rajta az elfojtott férfias eröfölènyt.


Szóval nekem sosem volt ilyen termetü párom.

Félek picit töle szexuálisan, ha oda kerül a sor... Hogy összeroppant vagy akaratom ellenére kihasználja ellenem az erejét.

Ez vicces mert nem vagyok sem szüz sem nebáncs virág, de Ö egyszerre vonz és megrémiszt.:)


Ez a félelem normális?

Csajok akiknek ilyesmi testalkatú a pasija/férje... Tapasztalat?.

26N


2018. ápr. 20. 10:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem eröszakos a csókban...de tegnap jobban egymásra hangolódtunk -azt gondoltam nekem már szenvedélyben nem lehet újat mutatni- de olyan hévvel csókolt meg és markolt a csípömbe és a fenekembe hogy egyszerre féltem ès tetszett is
2018. ápr. 20. 10:30
 2/19 anonim ***** válasza:
Én 193 centi vagyok és 106 kiló, mégsem vagyok mackós, csak van egy kis izom rajtam (najó egy kis pocak is, de elenyésző). Az tény, hogy amikor még vékony voltam, nem éreztem magamon, hogy egy alfahím lennék, szóval igazad lehet, hogy összefügg a termet és a kiállás. Az én javaslatom az, hogy először ismerd meg és akkor rájössz, hogy ugyan megvan a határozottság a részéről, de azért nagyon is vigyáz rád.
2018. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)


Igazad van, még jobban megismerem elöször

2018. ápr. 20. 10:57
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém egyhén az de imádom, amikor átölel vagy a karján aludhatok el. És a szexben meg gyengéd egyszerűen imádom
2018. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó :)

További sok boldogságot kívánok nektek!:)))

2018. ápr. 20. 11:46
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Szeretnék én is ilyet😫
2018. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én 150 cm vagyok, 45 kg, a párom 201 cm, 105 kg. Először nekem is fura volt, én olyan kicsike vagyok, a párom pedig olyan nagy, hogy átölelni sem tudom teljesen :D de mára teljesen megszoktuk a dolgot, de az elején nem mert a karomra se nehezedni, nehogy eltörje :D hozzá lehet szokni, a nagy méret nem gond, de a személyiség igen, szóval ismerd meg először jól, hogy megbizonyosodj róla, hogy nem egy erőszakos, bántalmazó személlyel van dolgod, hajrá :)
2018. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Az elözö pasim full agressziv ember volt.

Pedig totál ellentétes volt a testalkata.

És hiába ismerkedtünk hónapokig ez az agresszió csak együttélésben jött ki.


De persze mindenképpen igyekszem megismerni amennyire csak lehet

2018. ápr. 20. 13:01
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia

Bár én férfiként írok jómagam 181 cm és 105 kg vagyok illetve 23 éve testépítek a párom 166 cm és 64 kg de ő mindég is azt vélte hogy egy férfi 100 kg alatt csak karácsonyfa dísz tehát neki ezek a méretek megfelelnek viszont amikor nagyon szeretném megszeretgetni akkor nyílván vigyázok rá mert mindég szemelőtt tartom hogy törékeny nő.

Ez persze a pasitól is függ mennyire van önuralma.

2018. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
#8: biztos a kisebbségi komplexusát kompenzálta az agresszióval. Kis mérges görcs. Mint a csivavák.
2018. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!