Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, van valaki akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van valaki akinek mackós pasija van? Pár kérdés lent

Figyelt kérdés

A férfi akivel ismerkedtem kb.190cm es 100-110kg

Elég erös csontozatú pasi és picit félek töle szexuálisan.

Én sem vagyok nádszál: 166cm és 60kg vagyok.

De már a csókja is szenvedélyes és ahogy megölel...uhhh..az olyan ellentmondást nem türö...érezni rajta az elfojtott férfias eröfölènyt.


Szóval nekem sosem volt ilyen termetü párom.

Félek picit töle szexuálisan, ha oda kerül a sor... Hogy összeroppant vagy akaratom ellenére kihasználja ellenem az erejét.

Ez vicces mert nem vagyok sem szüz sem nebáncs virág, de Ö egyszerre vonz és megrémiszt.:)


Ez a félelem normális?

Csajok akiknek ilyesmi testalkatú a pasija/férje... Tapasztalat?.

26N


2018. ápr. 20. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nagyon mackós a párom.

Összeroppantani nem fog, a kihasználás meg nem az erőfölénytől függ, mert 70 kilósan is bánthat.

Ne félj, bízz benne :)

2018. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mérges görcs és csivava :D hát ezen szakadok a röhögéstöl :DD

De amugy igen biztos volt kisebbségi komplexusa meg vele a szex is rossz volt :D


Köszönöm a választ mindenkinek.

Azért nem vadállat a kérdésben szereplö pasi persze...mert azért érzödik rajta a gyengédséd és a figyelmesség is:)

2018. ápr. 20. 13:27
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Ők az igazi férfiak, nem ezek a mai csontvázpatkányok
2018. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ebben egyet kell értenem ;)
2018. ápr. 20. 14:56
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Itt ugy beszel mindenki a nagydarab ferfiakrol, mintha hajlamosabbak lennenek az eroszakoskodasra.. mi ez az eloitelet?
2018. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem hajlamosabbak, csak egy 45 kg-os vézna fiút még én is leverek, ha meg kell védenem magamat, egy nagyobb testű férfi sokkal veszélyesebb, ha erőszakos. Nem arról van szó, hogy a nagyobb testű férfiak mind erőszakosak, vagy erőszakosabbak, szimplán csak annyi, hogy 45 kg-os nőként joggal óvatos az ember. Az én nagy mackómat senkinek sem adnám, jószívű, kedves, sosem bántott.
2018. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
190/97 vagyok. Nem mackós, de nem is csontsovány, erős termetű, magas férfi. Egyetlen egy barátnőmnek nem voltak félelmei mellettem. Nem értem a gondodat.
2018. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Rasszisták! Erre persze nem ugrik senki pedig sértő lehet a nagydarab pasikra ha így beskatulyázzák őket.
2018. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagy mackós pasi mint rassz? oké :D
2018. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!