Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket is megnézegetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is megnézegetnek a fiú testvéreitek?

Figyelt kérdés
Nekem állandóan a melleimet bámulja az öcsém. Az egyik barátőmnek 2 bátyja van és ők is mindig a testét nézik. Minden fiú ilyen ?
2018. ápr. 20. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bátyám szokta néha megnezni a fenekem illetve volt mar h olyan hogy ramnyitott amikor öltöztem es egyből lefelé nezett...
2018. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ocsem kepet csinalt rolam ameddig aludtam....a vakura keltem fel....
2018. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem...
2018. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az öcséd lehet most kamaszodik, majd kinövi remélhetőleg. Ha nem, akkor nagyobb a baj. Engem baromira zavarna ha a bátyám megnézne úgy, hogy az feltűnő. Simán elvagyok előtte fehérneműben is, de mivel rokonok vagyunk es amugy se lehetne semmi köztünk ezért ne nézzen már ugy mint egy darab hust. Esetleg beszélj tesoddal erről, mást nem tudsz.
2018. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Serdulo kori fiuknal ez normalis viselkedes. Erdwklodik a noibtest irant, es te vagy a legkonnyebben elerhwto no, akin neha potyabol meglesheti, hogy is nez ki az a hores noi test, a mell, popsi, punci, amiutan annyira erdeklodik. Akar meg ha meha meg is kell kukkolni. De ez idovel el kene hovy muljon. Valoszinuleg azon felul hogy megles, nem fog soha tobbet tenni. Nem fog megfogni, radnyomulni.
2018. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is öcsém folyton "véletlenül" rámnyit mikor öltözök, meg megbámul ha bugyiba/melltartóba vagyok. De annyira nem zavar, legalább tudom hogy szép vagyok :P
2018. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!