Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet osszefugges a nemi vagy...

Lehet osszefugges a nemi vagy csokkenese es az edzoterembe jaras kozott?

Figyelt kérdés

Kb egy eve edz a parom, mostanaban kicsit hanyagul, nem eszik melle rendesen, van hogy egy zsomlet egesznap, melle 3 orakat tolt a teremben. Heti 5-6x lent van.

Par hete eszre vettem, hogy nem kivanja ugy az egyutt leteket, mint regen. Ha kezdemenyezek, elfogadja. De magatol csak akkor, ha mar reg talalkoztunk (tavkapcs) es hetvegen elso dolgunk szeretkezni. de az utana kovetkezo 3 napban mar nem kezdemenyez.

A kapcsolatunkban minden klappol egyebkent, lekilek is testileg, csak az alkalmak szama kezd ritkulni, ami fura, mert regen siman ment napi 2.

Egyedul se szokta kenyeztetni magat. Almaban felall neki, de pl napkozben nem kivanja meg csak ugy a dolgot, esetleg ha mar 2 hete nem talalkoztunk. Ezeket o mondta.

Igazabol mas valtozas nem tortent az eleteben ezen a ,, gyurason,, kivul, csak amit leirtam; sok edzes, nem rendes etkezes. Nem tudom, lehet-e osszefugges?

Orvoshoz jovoheten megy, gondoltam addig megkerdezem toletek ezt, hatha volt valaki hasonlo helyzetben. remelem nem egeszsegugyi gond lesz. :(


23L



2017. nov. 10. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi evés mellett edz? Súlyt akar csökkenteni?

Ilyen esetben lehet a nem evéstől a vágy hiánya, de még az is, ha esetleg szed mellé valamit, na attól főleg lehet.

2017. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy szed valamit, és attól van.
2017. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem szed semmit, regen kiprobalt egy bogyot, de magas lett tole nagyon vernyomasa, igy kidobta a kukaba, mert megijedt. Azota nem nyul semmihez.

Sulyt akar csokkenteni igen, szerinte a keves eves=gyors sulyleadas.

De hobbikent is jar edzeni.

2017. nov. 10. 09:09
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

És miért akkora tragédia, ha már nincs napi kettő? Fontos a szex egy kapcsolatban, de nem a legfontosabb.


Nekem is távkapcsolatom van, ha együtt is vagyunk többet, akkor sincs havi 3-nál több, mert egyszerűen sok a dolgunk, és már csak bezuhanunk az ágyba. Teljesen normális, hogy valamikor többször, valamikor kevesebbszer akarja, nincs kőbe vésve sehol, hogy napi 2-nek kell lenni. A fogamzásgátlótól csökken a nemi vágy, nem tudom, hogy szedsz-e. Ha esetleg elkezdenéd, azt tapasztalnád, hogy teljesen jól vagy havi pár alkalommal.

2017. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A parom a ferfi, en vagyok a no.


Nincs kobe vesve nyilvan, de amikor napi 2x elintezte magat, plusz velem is legalabb ennyiszer volt hetvegente, nyilvan elgondolkodok, hogy valami baj van, es o is igy erzi.

2017. nov. 10. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

És fogyni akar?

Sok háj van rajta?

Amúgy az is blokkolja elég erőteljesen a libidót a férfiaknál, a zsír, az nem engedi a tesztoszteront teljes mértékben működni, átalakul ösztrogénné.

Minél hájasabb egy férfi, annál jobban megy össze a cerka.

2017. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én meg ilyen nőt nem találok aki igényli a szexet! Ismerj meg engem!
2017. nov. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hmmke válasza:
100%

Tul keveset eszik, mellette sokat edz, ez onmagaban felboritja a hormonhaztartast (es nem is igy fog a leggyorsabban fogyni, legalabbis nem onnan, ahonnan o szeretne)


A 0 zsir a tesztoszteronra is kihat, mindenkepp kell valamennyi.


Egy hetig egyen normalisan, de lehet 2 het kene, es vegye vissza az edzest, ez alatt az ido alatt meg gondolkodjon el hogy dietazhat ugy, hogy ertelme is legyen.



Mindenesetre, az ido is hozzajarulhat hogy kevesbe igenyli abszolut, de a fentiek nagyon.

2017. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nincs kobe vesve nyilvan, de amikor napi 2x elintezte magat, plusz velem is legalabb ennyiszer volt hetvegente, nyilvan elgondolkodok, hogy valami baj van, es o is igy erzi.


Akkor egyszerűen csak rájött, hogy kezd függő lenni és leállt.

2017. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Van összefüggés, kérdező. Minél többet jár valaki edzeni, annál fickósabb lesz. :-))

Szóval a te problémádat nem ez okozza, hanem valószínűleg az, hogy múlik a szerelem. Az érte felelős hormonok ugyanis fél-két év alatt lebomlanak, és amikor ez történik, csökken a libidó is.

2017. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!