Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért baj, ha tudom hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj, ha tudom hogy a barátnőmnek van szeretője, de leszarom?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, de én nem is hiszek ilyesmiben... Jól elvagyunk, semmit negatívat nem érzek azért, mert más is lequrja néha. És jó csaj, a szexben is sok dolgot meg enged. Olyat is amit az eddigi csajaim soha.

És azért kedvelem, nem sajnálom tőle ezeket a + élményeket.

Valamint a főnöke a "szeretője", biztos bagyok benne, hogy csak érdekből vagy szexuális vágyból csinál neki dolgokat.

Ő sem hisz a szerelemben, úgy jött le nekem.

Szerintem remek anya is lenne, s ez fontos amellett, hogy én elvagyok a gyerekekkel, de sosem lenném igazán jó szülő...


A barátaim szerint gáz ez a felfogás, meg hogy nem is szembesítem a barátnőmet, hogy tudom.


2018. ápr. 25. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Mert egy nagybetűs király vagy azért!!
2018. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem baj! Fő a lazaság!
2018. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem jól teszed, nem kell őket komolyan venni
2018. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Hát, szerintem ez elég fura, de végülis ha így mindkettőtöknek (illetve mindhármotoknak) jó, akkor hajrá.
2018. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem sincs baj vele, ha ez nektek így megfelel.
2018. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem érzed szükségesnek, hogy kisajátítsad, csak simán jól érzed magad vele...
2018. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát...akkor ez vagy nyitott kapcsolat, vagy nem kapcsolat, de ha nektek jó így... :D
2018. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem nem baj, az en barátnőm is szexel mas férfival akar a szemem lattara is. Mert nekem kicsi a pocsom es en nem tudom úgy kielégíteni őt mint egy nagyfasu kan. En pedig nézem ahogy a barátnőjét kielégítik olyan cuki es aranyos ahogy elvezkedik a nagy hatalmas fszon.
2018. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is lesz...m hogy a nom a ferjevel is dug ameg velem is szokott, ha mar nem akar velem akkor keresek mas kiehezett feleseget, teljesen mindegy. Mondjuk attol lehet jo anyuka hogy nem huseges csak melyik az az apa aki ilyennek csinal is gyereket?
2018. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd ha elkapsz valami szart, akkor milyen negatívat fogsz érezni ne félj.
2018. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!