Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért megy ki a kockahas a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért megy ki a kockahas a divatból?

Figyelt kérdés
Elég sok elutasítás ért mostanában nők részéről, mert egyre többen preferálják a mackós testalkatot, apatestet. Pedig elég sok munkába került szálkásan, sportosan kinézni. Nem akarok általánosítani, de a tapasztalatom, hogy a vékony szikárabb test, ami jól használható sportra és munkára, inkább riasztó a nőknek. Ki ért egyet?

2018. ápr. 26. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a sportosabb alkatra "bukok"
2018. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Most a 4 kilós ecsethajú fiúk mennek,akiket inkább nőnek lehet nefezni,de fiúnak semmiképp!!!
2018. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Mert sose volt az.
2018. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Szóval egy egyszálbelű kisgyerek vagy, akinek van kocka a hasán, annyira vékony.. ezért nem jössz be a csajoknak. Ha lenne rajtad hús, és úgy lenne kockás a hasad, magyarul nem egy 50 kilós ratyi lennél, akkor talán bejönnél nekik..
2018. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
"apatest" :D amúgy szerintem nem lett menőbb a "mackós testalkat", és a kockahas még mindig rengeteg nőnek bejön, de ami saját magamat illeti, nekem egyik sem tetszik igazán, a ducibb meg főleg nem (mert nevezzük nevén a mackósat). nincs bajom a kockahassal, de azt mindig jobban preferáltam, amikor egy csávó szimplán vékony, de nem túl izmos. és NEM az ecsethajúakra gondolok, ahogy már előttem írták, hanem a normális stílusú pasikra.
2018. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kockahasam van, csak lazán tartom...
2018. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
na látod kedves kérdező a sörhas az ami sose megy ki a divatból
2018. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elég nagy hülyeség
2018. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert aki saját magával foglalkozik sokat, az nem a csajával fog sokat foglalkozni.

Mellesleg a saját egészséged és önbecsülésed miatt kell sportolni akár. Nem pedig a párkeresés miatt.

2018. ápr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nem a hasad milyensége miatt utasítanak el? Eki azt nézi hogy milyen a másik teste az eleve nem hiszem, hogy komolyabb kapcsolatot akar. Nekem kifejezetten tetszik az izmos has, párommégis kicsit talán mackósabb, de sosem ez alapján ítéltem meg, baromira huszadrangú, mert nem ezért szeretem. :D
2018. ápr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!