Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én már egy ideje együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én már egy ideje együtt vagyok a párommal. és most van az, hogy már kielégítjük egymást, csakhogy mikor én csinálom neki egyszerűen nem megy el. Miért van ez? én csinálok vmit rosszul? Múltkor háromnegyed órán át csak elégítettem de mégsem ment el.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
szarul csinálod! ha te nem élvezed ő se fogja!
2010. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
háromnegyed órán át nem kielégítetted hanem izgattad inkább :) De amúgy hasznos infó lenne az is, hogy fiú vagy-e vagy lány.
2010. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a párommal 1 évig voltam együtt, és hát se szex közben, sem pettingnél nem mentem el:)csak egyszer.. Pedig élveztem, jó volt..de mégse sikerült többször.

Keresd a G pontot

2010. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"3/4-en órán át csak elégítettem" -jól fogalmazol ...
2010. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fiúról van szó. De nem is mondja h rosszul csinálom. csak mindig kérdezi h nem fáradtál már el? ennyi. Bnőm szerint lehet azt hiszi hogy nem élvezném ha számba élvezne...
2010. júl. 2. 00:50
 6/9 anonim ***** válasza:
melyikőtöka fiú, te ökkelütött? :D
2010. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ő a fiúúú:D
2010. júl. 2. 01:55
 8/9 anonim ***** válasza:

óóó, hát lehet, h picit tapasztalatlan vagy, vagy ő túl feszült, esetleg meleg, de még magának sem merte bevallani?


kérdezz rá, hogy hogyan szereti!

2010. júl. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Áhh válasza:
Szerintem egyszerűen csak hozzászokott 'az érzéshez' Ezt érts úgy ha új dolgokat csinálnál vele akk biztos hamarabb elmenne....
2010. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!