Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel háromnegyed éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel háromnegyed éve együtt vagyunk, de még nem feküdtünk le, pedig én már szeretném, szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok, ő 19, még mindketten szűzek. Először az első 4 hónapunk után beszélgettem vele erről, de akkor azt mondta szerinte még korai és időt kér, amit el is fogadtam, mert tényleg valószínű igaza volt. Utána az 6 hónapunk közepén kérdeztem megint rá a dologra, elvittem vacsorára, meg otthon is sikerült kiürítenem a családot, minden körülményt próbáltam tökéletesre kihozni, amire azt a választ kaptam, hogy már csak még egy nagyon kevés időt kér.


Most lassan a 8. hónapunk végéhez közeledek, de nem tudom próbáljam-e mégegyszer, vagy inkább hagyjam hogy ő kezdeményezzen amikor jónak látja? Többször is volt már hogy nálam aludt, de akkor is kikötötte, hogy nem lesz semmi olyasmi.

Szakítani biztos nem akarok vele mert nagyon szeretem, de ugyanakkor szeretném ha lenne szex, lehet ez egy hímsoviniszta követelés vagy nemtudom, de teljesen tanácstalan vagyok, ha mégegyszer rákérdezek már-már könyörgésnek fog tűnni.


Előre is köszönöm az inteligens és segítőkész válaszokat.


2018. ápr. 26. 21:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát azt kell mondjam, hogy teljesen igazad van. Nyilván fiatal a lány, tapasztalatlan, ez némi magyarázatot ad. De szerintem ennyi idő után már nem " idő előtti" a vágyad. Beszélj is vele erről, nem kell ultimátumot adni, meg számon kérni, de azért légy határozott. Nem tudom, hogy mennyire vagytok a szexben ( petting, ujjazás, orál), de amikor érzed, hogy nagyon fel van izgulva, akkor próbálkozz mindig egy kicsit többel, de úgy, hogy ne is tűnjön ráerőltetésnek...
2018. ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!