Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » HA a férj szereti a feleségét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a férj szereti a feleségét, haggyja magát csábitani más nőknek?

Figyelt kérdés
HAllottam már igen szereti, de sunyiban félre megy!

2018. ápr. 27. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

igen


lehet szeretni valakit, természetesen ez hosszú idő után már nem szerelem, hanem szeretet, de attól még nem biztos, hogy az ágyban megkap mindent amire vágyik.

ennek ezer oka lehet, ami említettek már itt, pl.nem a gyereke anyját akarja kényszer franciáztatni, mert hát mégis...de közben vágyik rá, vagy anál, vagy bármi ami kicsit "durvább" a megszokottól.

lehet az is, hogy megtenné, de az asszony nem hajlik ezek felé.


én megcsalt nő vagyok, szóval ne gondoljátok, hogy egyetértek a megcsalással, DE(!) én azt gondolom, ha otthon a férj egyébként megbecsüli a feleséget, (nem piszkálja minden hülyeséggel) mert talál egy porcicát, vagy mert 10percel 12 után készült el a húsleves.

mert ugye sajnos, a legtöbb pasi, ha félre megy, akkor abból az következik, hogy otthon cseszteti az asszonyt.

és ez szerintem azért van, mert kialakult valami a szeretővel. na, ha ez nem történik meg, csak szex, és más semmi...akkor tegye.

mert ugye ha a másik oldalát nézzük, akkor igaz máshol keresi ezeket a dolgokat, de a mindennapokban a feleség mellett van, és nem a szerető mellett. az asszonynak segít, vele osztja meg az életét.

26 nő

2018. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!