Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, járnátok olyan heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan heteró férfival, aki vagányságból kipróbálta a szexet egy pasival?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

az én párom bevallotta h egyszer lesz .pott egy férfit. h ez kiváncsiság vagy biszexualitás nem tudom és nem is nagyon rugóztam rajta mert sose szerettem skatulyákban nézni a világot.

én is csókolóztam lánnyal pedig nem izgat a női test de maga a csókolózás jó volt, igaz 15 voltam. most ha véletlenül egy magát "full 100% hetero-nak" valló pasival jönnék össze, szégyenkeznem kéne emiatt? kipróbáltam jó volt, ennyi volt. a párom akciójára ugyanígy gondolok.

2018. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%

Értem mire gondol a kérdező!

Tudjátok lányok között is vannak,akik vagánykodnak,fogják egymást kezét,nyalják egymást és mindenki sóvárgó szemekkel nézi őket.

Csak nem leszbikusok,hanem szeretnének a figyelem középpontjába kerülni valahogy.

Ez ilyen "polgárpukkasztás"(nem negatív értelemben),olyan "lázadó","merész" aki kipróbál olyat is,ami talán nem is tetszik neki,csak minél nagyobb tabu legyen...


Az már másodlagos mennyire vonzódik.


Amúgy sok ilyen magamutogató lányocskának is csak addig nagy a szája még nem jelentkezik kérő:D

2018. máj. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagányság?? Nálam ez egészen mást jelent. Nem, eszembe sem jutna ilyennel járni.L.
2018. máj. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyány vagy hanem meleg
2020. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert hetero pasi nem csinál ilyet
2020. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Istenem
2020. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!