Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek, ha egy srác jobban szeret adni mint kapni (orál), és rendszeresen kinyalna titeket, teljesen önzetlenül? Pl. Reggel, vagy este amikor már fáradtak vagytok. Jól esne vagy van akit zavarna?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen pasit hol lehet találni? 😁
2018. ápr. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Sehol mert ez kamu.
2018. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2018. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

egy random pasinak nem engedém termèszetesen :D

volt olyan exem, aki ilyen volt, konkrétan bevallotta magáról, hogy nyalásfétise van :D hát nagyon nem bántam, mivel istenien csinálta, és nem fáradt el a nyelve, egyedül vele volt sorozatorgazmusom. bár általában akkor is viszonoztam, amikor csak önzetlenül akarta, mert én is megkívántam.

2018. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De jo is lenne....
2018. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
En is imadnek onzetlenul nyalni, jobban is izgat, mint a szex, csak sosem jutok el odaig :D
2018. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

nekem is nyalás fétisem van. és az még jobban felizgat valamiért, ha nem viszonozza a lány.

előző barátnőm jobban szeretett szexelni, és nem szerette ha nem kölcsönös, csak ezért kérdem. még nem találkoztam lánnyal aki "kihasználta" volna, hogy ilyen vagyok.

2018. ápr. 30. 23:12
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva van :D

Állandóan kielégítem a párom, de egyáltalán nem kell, hogy viszonozza, mert olyan jó látni, hogy elélvez, hogy az egy orgazmussal felér nekem *-*

2018. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A volt barátom ilyen volt, nem zavart nagyon jol csinálta, de utána énis viszonoztam neki.
2018. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi nincs.. vagy csak én nyultam mindig mellé :D
2018. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!