Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek, ha egy srác jobban szeret adni mint kapni (orál), és rendszeresen kinyalna titeket, teljesen önzetlenül? Pl. Reggel, vagy este amikor már fáradtak vagytok. Jól esne vagy van akit zavarna?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát én életemben ilyen pasit nem láttam ..

A legtöbbjük 10 perces nyalást is ímmel-ámmal csinálják,aztán sóhajtoznak nagyokat,hogy ők elfáradtak ..ha ők kapnak persze nincs fáradtság :) Szóval a véleményem,hogy baromira örülnék egy olyan férfinek,aki szereti is a szexet,és szereti kényeztetni a párját (mert én is ilyen vagyok) és nem arra megy,hogy minél hamarabb elsüljön aztán szevasz :)

2018. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én pasiként ezt abszolút szeretném és vállalnám.
2018. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha olyankor csinálná amikor már fáradt vagyok. Szeretem viszonozni is, de még jobb, ha szex lesz belőle.
2018. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen pasi vagyok, aki imádja csinálni (már ha ápolt az ottani rész, ápolatlannal köszönöm, nem kezdek semmit). Bár egyáltalán nem vagyok rá büszke, de korábban voltam néhány örömlánynál, és nem egy egyenesen megdicsérte, hogy ügyes vagyok odalent. Volt egy lány, aki alighogy elkezdtem odalent a játékot, fél perc után már üvöltött a gyönyörtől (akkor azt hittem, hogy beleharaptam a csiklójába, de szerencsére nem ez történt) true story.


31/F

2018. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Sok kis pubi béta ,Majd én fogom nyalni azt a retkes pinát mikkor kitudja mijart ott mar.Kutya lo vagy valami más...
2018. máj. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 stewie200 ***** válasza:
En is ilyen vagyok :) Az elozo parom ezt nem ertekelte, a mostani viszont nagyon elvezi a dolgot, es enis mivel imadok nyalni. (Es szerinte jol is csinalom)😁
2018. máj. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Rég voltam lány.

De elviselném ha ilyen ébresztést kapnék. Viszonoznám.

Este fáradtan, lehet bealudnék.

Sajna többször vagyunk fáradtak.


5x feletti nő

2018. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10/17 van ilyen férfi. Én is ilyen vagyok, a nyalás a kedvencem a szexben és nem azért "adni" akarok a nőnek (persze az is ..) hanem mert valóban élvezem.Biztos hogy rajtam kívül is sokan vagyunk így....nekem mondjuk érthetetlen ha egy férfi nem szereti ezt.
2020. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En is imadok nyalni. Jobban szeretek adni, mint kapni 😉
2021. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!