Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Van köztetek olyan, akit szépnek tartanak, de a puncija kifejezetten csúnya?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 06:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen amikor a nok ontudatukra ebrednek mar visszakoztok hogy jaj megse undi.........de azt a sok undorkodo hozzaszolast amit ebben a temaban irtak tobb helyen...es nem csak itt a gyakorin akarmelyik forumon a neten! Szerintem a nok nem maguknak akarnak tetszeni,hisz sokaknal fel sem merul mig el nem olvassa ezeket.En huszonevesen jottem ra higy ez marpedig ronda es nem en minositettem,harmincon tul par kapcsolat utan meg mar lattam hogy viszonyulnak ehhez! En ezert plasztikaztatom meg, engem ne alazzon senki.
2018. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó! Ne haragudj de képtelen vagyok elhinni hogy csúnya... Mi lehet csúnya egy puncin? Elég bunkó partnereket foghattál ki.

29/F

2018. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
97%
Egyetértek az előttem szólóval. Én még csúnya puncit nem láttam, pedig szép számmal találkoztam puncikkal. Egyébként mi az a "saláta punci"? Elóször látom ezt a kifejezést.
2018. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kilog a cicanyelve
2018. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!