Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom asexuális segítség!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom asexuális segítség!?

Figyelt kérdés
Könyörgöm a sexért viszont eleinte szedett kamagrát amitől nagyon jó volt...de sajnos már nemkapható és nem mer szedni semmit sem...viszont én úgy érzem azonnal elhagyom ha nem kezd valamit...kinek mi vált be? Mit tegyek hogy a párom végre “férfi” legyen mert akárhányszor felhozom a szex témát idézem: “Jaj XY... hagyjál már” stb stb...segítsetek kérlek!!!!! (A párom 27 én 20) Van valamilyen kamagra amitől nincs annyi mellékhatás illetve biztonságos? Illetve tea? Vagy bármi!!!! Köszönöm a válaszokat.

2018. máj. 2. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi vélemény van? Mert ha nincs én azt ajánlom először. Bogyót nem tudok és az okot se fogom tudni megmondani. De szerintem neki is kellemetlen lehet ezért nem akar róla beszélni.



22/L

2018. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kis milliószor leültem beszélni neki de egyszerűen leszarja úgy érzem egy 12 éves “kamasz kisfiúval vagyok aki inkább a párja helyett nonstop csak gépen játszik....valaki mondja már meg én vagyok a nem normális? 😢
2018. máj. 2. 16:11
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk meg pont a barátnőm az aki megvan szex nélkül is.

Elég frusztráló helyzet.

Kamagrát lehet kapni még most is, de a baj nem itt kezdődik.

Egy 27 éves egészséges férfi azért még javában akar akár napi szinten is szexelni a párjával.


28F

2018. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagyok én aki viszont egész nap is szeretkezne ha volna kivel. Sajnos nem akar egy nő sem megismerni. Ennyire féltek vagy jó az ami van és szenvedtek?
2018. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4 annak oka van, hogy egyedül vagy
2018. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, ha ilyen fiatalon már gondjai vannak. Mindenképpen orvost javaslok, mert még azt sem tudni, lelki, vagy szervi eredetű a probléma.
2018. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én úgy írok, mint aki Ismertem aszexuális férfit. Még mielőtt a trollok beszólnának, nem, nem magamról beszélek…

Középiskolában egy ebbel felettem járt, majd még néhány évet egy kollégiumban voltunk.

Amennyire én látom, ha tényleg szinte zavarja már a szex említése is, akkor talán tényleg aszexuális. Ezt nehéz annak megmagyarázni, aki még nem látott ilyen embert. Én láttam tudom, mire gondol a kérdező…

Ez érdekes kérdés, mert nemrég egy hasonló kérdés kapcsán meséltek nekem egy párról, akik a következőképp oldják meg ezt a helyzetet.

Ott a lány a párja tudtával eljár más pasihoz, mégis hozzá megy haza. És ez így megy évek óta…

Hiába a szerelem nagyúr:)

Ha akarod, megkeresem azt, aki mesélt erről a párról…

De az az igazság abból kiindulva, amit láttam, én eltudom hinni ezt az esetet…

A kérdés az, te vállalnád –e így ezt a kapcsolatot…?

2018. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
5. persze hogy oka van! A nők nem nagyon akarnak, mernek ismerkedni.
2018. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Először is orvosi vélemény kéne, de ha nincs semmi baja akkor adj neki maca gyökérkivonatot. Napi 2-3 kapszula...pár hét múlva fejti ki a hatását de határozottan jó hatással van a libidóra sok minden más mellett. Saját tapasztalat.
2018. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg zavarja ha csak a szexet is említem...mielőtt megismertük egymást én azthittem normális törődött velem stb most meg konkréten le se szarja mi van velem..és lefizet hogy ne szexeljünk...😢 tudom ez vicces de nekem nemigazán....van ey haverja neki lett egy barátnője és most 4esbe járunk néha ki...egyébb témánk sincs csak azzal basztatnak hogy én dugnék sokat és nem a danival van baj... wtf?? Őszintén talán egy hónapban 2-3szor fekszünk le és ő konkrétan halott...megsem mozdul...az a baj hogy nemtudok elmenni tőle hiszen nincs hová...és dolgoznom kell...nem sajnáltatom és mégegyszer elnézést kérek mindenkitől hogy megosztom minden bú bánatom de már nemtudom hova forduljak...ő számára pedig kizárt az orvos...és a szerelmi kapcsolatunk nulla. Egy szóval inkább barátságnak jellemezném...:/ ez lenne a szerelem?
2018. máj. 2. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!