Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm jobban élvezi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm jobban élvezi a vibrátort, vagy mi lehet a dolog mögött? Talán hármasra vágyna?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve vagyunk, jó a szexuális életünk. Minden alkalommal el szokott menni. Most hozzánk került egy vibrátor (lánybúcsus ajándék),és felvetette, hogy próbáljuk ki, kb 3-4 centivel nagyobb mint ami nekem van. Kipróbáltuk, és kb 5x elment tőle, nagyon élvezte, felváltva kényeztette a vibrit, és engem. Vagy mikor velem foglalkozott akkor is használta, meg amikor szexeltünk, folyamatosan kényeztette stb.

Mi lehet mögötte?


2018. máj. 3. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkapod a helyes választ, ha konkrétan Őt magát kérdezed meg erről.

Amúgy szerintem az újdonság varázsa és nem pedig a Te elhanyagolásod van emögött.

2018. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen bejön neki... nem véletlenül szoktam azt mondani, hogy akkor jó a szex, ha én magam vagyok a párom vibrátorja 😀
2018. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerinted miért? :)


természetesen egy vibrátor sok olyan dolgot tud adni, amit egy farok nem

(itt most te g-pont, farok formájú vibrátorrol beszélsz, ami rezeg vagy műfarok/dildoról? mert egyszer így tűnik, egyszer úgy)


viszont te személy szerint ezer több dolgot tudsz biztosítani. Lehet jobban élvezi, mert pont elér pontokat, vibrál meg minden, de sosem fogja teljesen helyettesíteni veled a szexet.


inkább élvezd a dolgot, én nagyon imádom mikor beveszünk játékokat a szexbe, nagyon fel tudja dobni és imádom látni páromat, hogy hogyan élvez. néha vedd át az irányítást, te kezedben legyen a vibrátor, használd a képzeleted, játszatok szerepjátékokat, éld ki a perverziót.


hidd el, sokkal jobb ez, mint amikor a párod nem nyitott semmire és alig tudsz belőle 1 orgazmust is kicsalni.


ha pedig tetszik, vegyetek más játékokat is.

2018. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van vibrátor a szexben. Ugyanolyan méretű és alaku mint az én farkam, szilikon, rezgő.

A második harmadik menet közben előkerül. Olyankor még rátesz egy lapáttal. Általában én kezelem. Én is élvezem ahogy hátulról tolom és ő szopja vagy engem szop és tolom bele a vibrit.

Van amikor hallani sem akar róla.

Ez nem jelent semmit. Lehet hogy a fantáziájában ott van a hármas de az az ő dolga mit gondol közben, Örülök hogy élvezi a szexet és sok hatalmas orgazmusa van.


Ha lenne egy prüd, savanyú batártnőd akit alig bítrsz kielégíteni akkor tudnád értékelni hogy ilyen kis tüzes csajszi.

Örülj neki hogy ilyen és élvezzétek a szexet.

2018. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nagyobb mint a farkad. Ez az oka.
2018. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Írtad: élvezi. Ennyi.
2018. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Keményebb is. :)
2018. máj. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!