Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Afro illetve Ázsiai lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afro illetve Ázsiai lánnyal jobb a szex? Kor?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem a négereknek nincs szexuális kultúrája.

Az ázsiaiaknak van kultúrája, még ha sokszor számunkra idegen is.

Teszem azt az előjáték maga kb annyi, vagy több mint a szex.

Így a fele legalább az aktusnak az izgatás. Meg tudom érteni, több hozzáértést is igényel mint a magyar verzió.

Korban nem tudom, azt hiszem ez inkább egyén függő, ki hány évesen a legjobb. De olyan 30 körül a legjobbak azt hiszem.

2018. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy a szex kivel jó, az nem a származástól függ!
2018. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel a néger csajok erősebbek ők biztos jobban bírják a magyaroknál, viszont technikába a magyar csajok lehetnek jobbak. Az ázsiaiaknál pedig pont fordítva.
2018. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt megmondani, más. Néha erre vágyom néha arra szerencsére van itt mindenféle elérhető áron. De az biztos hogy az európai csajoknál csak jobb van ha szexről van szó.
2018. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az ázsiai csajokkal nagyon jók, náluk jobban előjön az amit evolúciós szinten a nőkhöz társítunk. alacsonyak, vékonyak, törékenyek, a férfiből előhozzák azt hogy gondoskodni akarjon róluk. ehelyett egy néger nő? ők elég tágak is, míg az ázsiaiaknak szűk a puncijuk.
2018. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!