Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs szex de még csók se 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex de még csók se 5 hónap után se-hogyan érdemes rákérdezni miért nem, hogy ne nézzen ribinek?

Figyelt kérdés

Ha egy egyetemista korú fiú-lány páros együtt jár 5 hónapja és 5 hónap alatt nem jutottak el még egy csókig se szexről nem is beszélve akkor a lány hogy kérdezzen erre rá a fiúnál h mégis a mi a búbánat van?

Anélkül hogy szexéhes ribinek nézzék?

Azért itt nem ált isk gyerekekről van szó, hanem 20 feletti egyetemistákról.


2018. máj. 3. 15:06
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

"Nekem is az jött le,hogy a kérdező azért viseli el a jelenlegi körülményeket,mert az emberünk több mint valószínű,hogy egy rahedli pénzt fog neki virítani,ha egyszer elhelyezkedik fix állásba..L"


Hát mondasz valamit!!!

Melyik JÓZAN gondolkodású nő nem olyan társra vágyik aki képes a családjának megfelelő anyagiakat biztosítani?

És ehhez mi lehet jobb alap mint egy (mindig) piacképes jól fizető műszaki pálya?


Most keressek vmi elszállt bölcsészt akinek tényleg az lesz a jövője hogy meki vagy teszkó?

2018. máj. 3. 17:37
 22/46 anonim ***** válasza:
81%

Látom a lényeg az nem jött át..

Most azt is megtudhattuk,hogy TE NEM vagy olyan jó felfogású,mint a "barátod". :D


Egyébként az adoptált közös gyerekeitekre utaltál?Mert,hogy szexelés nélkül bizony nem lesz kinek biztosítani a jövőjét..

2018. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
80%
Hogy akarsz jó családi körülményeket ha családot se tudsz vele alapítani? Vagy felcsináltatod magad mással? 😂😂😂
2018. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
80%

Neked elég az anyagi biztonság,másoknak pedig ugynolyan fontos a boldogság is.

De hát nem vagyunk egyformák.

2018. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szűz, és nem tudja mit kell csinálni. Mondd el neki őszintén, hogy te már szexelnél. Vagy legalább kezdeményezz.
2018. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az eredményein van a hangsúly. Lehet akármilyen okos meg jó tanuló meg hasonló, ha nem tud kommunikálni a másik nemmel, nem tud kezdeményezni. A biciklizés és moziba járás az nem olyan randi amiben bármi intimitás is van. Azt bármelyik fiú haverommal megteszem én is. Nem tudom, hogy ő is úgy tudja jártok? Ne haragudj nem kötekedésből kérdezem, csupán öt hónap az elég sok idő, és semmi olyat nem csináltatok amit a párok szoktak.

Azt értem, hogy jól fizető állása lesz stb, de tényleg egy kitartott nő akarsz lenni, aki azért van az adott férfival, hogy legyen miből költenie? Nem rosszból írom, de szerintem ennek a kapcsolatnak ezen a síkon nincs értelmezhető része. Nem hiszem, hogy te ebben így boldog vagy, és én a helyedben kilépnk belőle, mert ez nem párkapcsolat távolról sem.

Mondom ezt úgy, hogy én is egyetemista vagyok, párom szintén, és ő szintén a műszaki pályán tanul, valóban nagyon nehéz neki is. DE! A két év alatt mióta mi együtt vagyunk (és akkor én még gimnazista voltam) úgy, hogy elég messze lakunk egymástól, és csak hétvégén tudunk (jobb esetben) találkozni, sosem volt gond a kapcsolattal, mindig volt benne kellő intimitás. Már az első randin elcsattant az első csók, mégsem vagyok szexéhes rib. Az első szex is négy hónap után megvolt, úgy, hogy nekem ő az első barátom, és a négy hóapból egyet nem is tudtunk találkozni. Nem tudom hogy lehet ilyen kapcsolatban benne maradni, meg ez hol/hogy kielégítő neked. Mi is egyetemisták vagyunk, valamikor hetekig nem látjuk egymást, de sosem volt ilyen a párom, hogy ne tudta volna mit kezdjen velem, vagy mikor minek van az ideje..

A te kapcsolatod, a te döntésed, szerintem ez hosszú távon elég sok boldogtalanságot fog szülni, hiszen egy olyan férfivel vagy együtt aki semmi érdeklődést nem mmutat irántad, nem kíván szexuálisan, és nem is érdekled öt hónap után a barátságnál messzemenőbb.. Neked ez megéri?

2018. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

5 napot olvastam és akartam adni egy normális választ arra hogy ha 5 nap után ribinek néz az ilyesmiért akkor ő nem érdemel meg téged mert pozitív viszonyulásért, bizalomért és vágyért cserébe megvetést ad ami nagyon hitvány hozzáállás és hálátlan is, de aztán másodjára már jól olvastam hogy 5 hónap....


Ba$zki! már 1 után is nyíltan meg kellett volna kérdezned hogy mi baja van, de 5 után meg pláne!

Ribi? 5 hónap után? :D

Ha öt perc után le akar velem feküdni akkor azt gondolom hogy érzi hogy neki való vagyok és kellek neki ami igazán jó dolog, és igyekszem sokat adni hogy mégtöbb érdekelje ha engem is érdekel ő, de ha 5 hónapig nincs semmi sem az már totálisan elcseszett valami!

35F

2018. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

" de tényleg egy kitartott nő akarsz lenni, "


Aztán miért lennék kitartott a corvinusos gazd diplomámmal meg a duális voda nagyvállalati pozival?

engem nem fenyeget az állástalanság, de még az se hogy btto 400 alatt fogok melózni (ld vonatkozó nagyvállalati ALAP bérsáv...)

Ha meg kihúzok külföldre akkor meg aztán 3x 400.

2018. máj. 3. 19:16
 29/46 A kérdező kommentje:

„Ba$zki! már 1 után is nyíltan meg kellett volna kérdezned „


Ha egy pasi 1 nap ismeretség után szexelni akarna velem, az a zsebében vinné haza a farkát.

2018. máj. 3. 19:22
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek nekitámadsz aki válaszolt azt észrevetted? Honnan kellene nekem tudnom mit tanulsz és milyen diplomád van? Én arra az információ mennyiségre válaszoltam ami a kerdesedbol es a leirasodbol kiderült. Ha ilyen jól fogsz keresni akkor miért kapaszkodsz egy olyan kapcsolatba amiben nem érzed jól magad? Az öt hónap alatt nem gondoltal ra, hogy leüljetek és megbeszéljétek, hogy ki mit vár ettől az egésztől?

Minden a kérdésedre érkezett válaszból kiragadsz egy gondolatot ami szerinted sértő, és ami alapján felhozhatod hány diplomátok van, de nem a probléma megoldására adott részekre reagálsz.. Azért ez troll szagú na mindegy. Ha te így boldog vagy, jól van, csak akkor ne kérj itt segítséget ha nem fogadod el.

2018. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!