Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs szex de még csók se 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex de még csók se 5 hónap után se-hogyan érdemes rákérdezni miért nem, hogy ne nézzen ribinek?

Figyelt kérdés

Ha egy egyetemista korú fiú-lány páros együtt jár 5 hónapja és 5 hónap alatt nem jutottak el még egy csókig se szexről nem is beszélve akkor a lány hogy kérdezzen erre rá a fiúnál h mégis a mi a búbánat van?

Anélkül hogy szexéhes ribinek nézzék?

Azért itt nem ált isk gyerekekről van szó, hanem 20 feletti egyetemistákról.


2018. máj. 3. 15:06
1 2 3 4 5
 31/46 Ramone ***** válasza:
100%

Az ég ovjon minden tisztességes férfit az olyan nőktől mint te kedves kérdező... Undorító vagy és életemben először mondtam ilyet egy nőre aki nem celeb

Szóval remélem hogy pasi vagy és csak provokálni jöttèl fel ide mert te a szebbik nem legaljának a kèpviselője vagy ha valós a kérdésed

2018. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező: #27 szerintem nem egy napra gondolt, hanem 1 hónapra....

Hagy a diplomáitok emlegetését, nem ez a probléma...

Ha a srác valóban barátnőként tekint rád, nem csak haverként, akkor gáz hogy semmivel nem próbálkozott, még egy csókkal sem, valami lelkileg, vagy érzelmileg nincs rendben nála.(Különösen intelligens embereknél előfordul az ilyesmi, talán hasonlóan mint egy amolyan asperger szindrómás autistaként, valamiben kimagaslóan jó, de az emberi kapcsolatokban nulla.)


Kezdeményezz te, próbáld megcsókolni, mássz rá, ha akkor se bátorodik fel, akkor vagy teljesen érzéketlen szexuálisan (aszexuális) vagy ez csak barátság kettőtök közt.

2018. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért kattintottam, hogy írjak neked egy választ, ami talán a segítségedre lehet, de miután végigolvastam azt a rengeteg - többnyire hasznos- választ amikre mind volt egy arrogáns, nagyképű riposztod, már nem nagyon tudok mit hozzáfűzni a dologhoz. A kérdésedre (,, hogyan érdemes rákérdezni... '') szerintem az a válasz, hogy egyáltalán nem érdemes rákérdezni, ha ennyire nincs köztetek normális kommunikáció és bizalom. Most jöhetsz és megírhatod hogy milyen vér gazdag leszel én meg mekkora csicska vagyok.


(Amúgy lehet én is ilyen morci lennék ha 5+ hónapja nem fektettek volna meg. ¯\_(ツ)_/¯ )

2018. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írom villamos gépész nyelven hátha így érti.

Szólj neki, hogy a hüvely már feszültség alatt van régóta, be kellene helyezni a csapot egy szoros illesztés keretében. A kenés megoldott, önzsírzó a dolog.

2018. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom egy valami még senkinek nem jutott eszébe: lehet, hogy Te vagy kérdező a kamubarátnő! Meleg a pasi, mint a kályhacső, de vércikinek tartja, ezért palástolandó a dolgot (illetve elébe menve a pletykáknak) "barátnőt" tart. Ez vagy te! Én egyébként az egyetemen nagyjából 1 nap után lekaptam minden barátnőmet (kivéve buliban, mert akkor fél órán belül), szóval ez is alátámasztja a teóriámat :DD
2018. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

" de vércikinek tartja, ezért palástolandó a dolgot (illetve elébe menve a pletykáknak) "barátnőt" tart."


Ehhez nem tudok mit hozzászólni. Lehet hogy titokban az alkaida ügynöke, meg elvis klónozott testben, meg Hitler Negyedik Birodalmának ifjú növendéke--persze.

Hogyne.

2018. máj. 4. 12:07
 37/46 anonim ***** válasza:
83%
Jólvan,hülye vagy. Tudjuk xD Na menj és dugdoss fel magadnak fésűt és hasonlókat 😂😂😂 Az is kielégítőbb,mint a psid 😂😂
2018. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
#36: ez csak egy újabb teória arra, hogy miért nem közelít hozzád úgy, mint egy mentálisan és fizikailag egészséges fiatal férfi egy fiatal nőhöz. Mondjuk téged sem értelek, hogy hogy voltál képes 5 hónapig várni, hogy végre megcsókoljon legalább. Csak azért mert valsz. majd jól fog keresni? (mert ugye ezt emelted ki a korábbi hozzászólásaidban)
2018. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

"y hogy voltál képes 5 hónapig várni, hogy végre megcsókoljon legalább. "


Miért ez olyan mint a kenyér? Kell vagy éhen halok. Nem olyan. Meg lehet lenni nélküle. Meg lehet mert lám én itt vagyok és megvagyok.És ha az 5 évből 15 lesz akkor az lesz.

Akkor se fogok belehalni.

2018. máj. 4. 12:59
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért tetted fel a kérdést, ha megvagy csók és szex nélkül? Sőt, bírod még 10 hónapig. Hát akkor hajrá, de ne ott játszd az eszed, ha valaki segíteni akar.
2018. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!