Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs szex de még csók se 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szex de még csók se 5 hónap után se-hogyan érdemes rákérdezni miért nem, hogy ne nézzen ribinek?

Figyelt kérdés

Ha egy egyetemista korú fiú-lány páros együtt jár 5 hónapja és 5 hónap alatt nem jutottak el még egy csókig se szexről nem is beszélve akkor a lány hogy kérdezzen erre rá a fiúnál h mégis a mi a búbánat van?

Anélkül hogy szexéhes ribinek nézzék?

Azért itt nem ált isk gyerekekről van szó, hanem 20 feletti egyetemistákról.


2018. máj. 3. 15:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
28%

#40: ott a pont. Kérdező, ez téged zavar, hogy meg se csókolt, hiszen ezért tetted fel a kérdést (ezek szerint már magad is elfelejtetted, hogy mit kérdeztél eredetileg, azért kerültél ellentmondásba önmagaddal).

De figyu, itt egy ajánlat: Én már túl vagyok a diplomán, megvan a kellő gyakorlati tapasztalat is, sőt igencsak felfelé ível a karrierem, a fizóm hét számjegyű, szóval ha gondolod velem bepótolhatod azt az 5 hónapot, mert úgy megcsinállak, hogy utána lábra sem fogsz tudni állni :DDD

Hátha akkor már nem leszel ilyen frusztrált és dühös a világra (sőt biztosra veszem, hogy ez a frusztráltságod úgy el fog tűnni, mint szürke szamár a ködben).

2018. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

"t, mert úgy megcsinállak, hogy utána lábra sem fogsz tudni állni :DDD "



Tudod mit? Mi lenne ha szarrá szívatnálak? beszerzek vmi 200 kilós trampli pattanásos ronda loncsos csajt és odaküldöm hozzá, és azt mondja majd ő én.

Aztán jó szórakozást.

Jó lesz?

Bele kell menjél.... ugye?

2018. máj. 4. 13:56
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom az a trampli 200 kilós loncsos csaj te magad vagy 😂😂
2018. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Rosszul gyanítod, de ha az lennék: hát és?

Tilos? Na ugye.

2018. máj. 4. 14:02
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
#42: már értem, hogy miért nem akar tőled semmit az a fiú. Eléggé fszlohasztó már a stílusod is. Visszavontam az ajánlatom.
2018. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
:D
2018. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!