Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kérem segítsen egy értelmes...

Kérem segítsen egy értelmes ember a dimenzió kapu nyitásban Halling Föld kapuja felé. Hogyan is kell?

Figyelt kérdés

Jó napot kívánok a hivatalos Dimenzió Központi nevem Póca.


Abban szeretném kérni kedves olvasóimat segítsenek nekem a Halling Föld kapuja felé egy dimenzió kaput nyitni. Nagyon fontos lenne, 21 éve nem láttam a szerv-társaim és fontos lenne találkoznom velük. Az összes hozzávaló megvan már csak a hivatalos kő mondás kell. Amennyiben nem kapom meg a választ, jó eséllyel felrobban Halling Föld szóval kérem aki ért hozzá segítsen akár itt akár privát üzenetben.


A lényeim is készen állnak az utazásra mind az 5.


Köszönettel:


Harindi Póca Gondelus. 2014. 11. 07. / 19:10



#kapu #lény #nyitás #dimenzió #kész #fontos #Halling #Dimenzió Közpönt
2014. nov. 7. 19:11
 1/7 anonim válasza:
Hello, én ehez pontosan nem értek, de ha kell tudok kaput nyitni a segítségemmel te is tudsz írjál rám privátban és megbeszéljük a találkozót ha úgy van
2014. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Te most ez komoly vagy egy troll vagy ? Mert ha komoyl hozám fordujj és segítek
2014. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jófej:D ***** válasza:

2. Ez most komoly vagy troll vagy? Ha komoly hozzám fordulj én segítek.

pszichológus

2014. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Teljesen komoly
2014. nov. 7. 20:14
 5/7 Jófej:D ***** válasza:

Ha komoly akkor bocs, de a humor kategóriában volt és még mindig ott van. Ha nem te raktad ide akkor a moderátorok szerint se komoly :)

Mert én úgy látom hogy ez csak vicc, del lehet hogy téveek.

2014. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jófej:D ***** válasza:
Na jó, megint elolvastam a kérdést és hosszasan tanulmányoztam míg arra a következtetésre jutottam hogy ez csak egy vicc. Kapsz egy ásványvizet amiért valahogy sikerült elhitetned velem hogy ez komoly. :)
2014. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jófej:D ***** válasza:
(A kérdező privát üzenetbe is írt nekem ezért hittem el) vagy az nem a kédező volt?)
2014. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!