Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan, hogy szexeltetek volna egy lánnyal, vagy akár jártatok is volna vele, de nem jött össze és tudtátok, hogy konkrétan épp mással szexel? Pl. Házibuliban, vagy nyaraláson a közelében voltatok, mikor épp mást tett boldoggá?

Figyelt kérdés

Hogy történt az eset, vagy estek, ha már több ilyen is volt?

Hány évesek voltatok és mennyi a lány, illetve a partnere?

Hogy esett a tudat, hogy épp mással szexel (helyettetek)?

Mi volt a történet előzménye és folytatása?


2018. máj. 5. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem jártam így szerencsére.
2018. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem volt ilyen de én voltam a pénisz jó oldalán azaz én pakoltam a csajszit egy házibuliban ahol ott volt az exe :D
2018. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
A barátom és én is 23 voltunk a lány 21 és egy buli elején flörtöltem a lánnyal smároltunk aztán úgy gondoltam majd később visszatérek hozzá találtam egy másikat de róla később derült csak ki hogy foglalt, az első lány addigra meg össze melegedett a barátommal, igen hallottam őket jól érezték magukat én meg örültem hogy van a barátomnak egy jó estéje.
2018. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nállam soha nem volt ilyen.Vagy alapban nem jött össze a lány,vagy ha igen,nem akartak elhagyni. Nem azért mintha olyan nagy Adonisz lennék,csak mellettem mindenki önmaga lehet elvárások nélkűl. Nem kirakat emberekkel szeretem körbe venni magamat.Azt mondják sokkal könnyebb élni velem!!!! Nem tudom. Másrészt az a lényeg hogy emberként a elveszel másból és (ürsséget hagysz benne) vagy adsz hozzá,hogy(élménnyel gazdagodjon)
2018. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Aha... az akkori szerelmem volt, pont, és haverom vitte szobára.


Házibuli volt, minden jól alakult aztán elkezdtek random smárolni. Ott részegen már majdnem lerúgtam őket. Aztán egyik span elment boltba még, nem jött vissza szóval mentem megnézni hogy mi van vele (egyedül cigizett a bolt előtt, tiszta ideg volt) és mire visszaértünk addigra a csávesz már szobára vitte a lányt. Az én szobámba. Ez még semmi, de ki is hallatszott eléggé. Elismerem izgató volt a crushomat szex közben hallani, viszont nagyon kevés hiányzott hogy ne rúgjam be az ajtót és késeljem őket halálra.


Azóta természetesen egyikkel se tartom a kapcsolatot, sőt a csajszi és a csávesz is elég szarul áll az életben.

#karma

2018. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az nem a crushod, hanem a lány, aki tetszik neked. Örülök, hogy taníthattam neked kifejezést az anyanyelveden. Nem attól leszel menő, hogy nem használod.


[link]

2021. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!