Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy 7 orgazmust kapott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 7 orgazmust kapott?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy 1,5 órás szeretkezés közben 7x ment el, ez lehetséges, vagy színészkedik? 1 éve vagyunk együtt, és eddig olyan 12-20 perces volt a leggyakoribb. eddig még 2x többször sose ment el most meg hirtelen 4-5 percenként.... kicsit furcsa ti mit gondoltok erről?

2018. máj. 7. 17:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki:)
2018. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz elképzelni, tekintve, hogy a barátnőim jó részének vagy sose sikerült senkivel, vagy csak ritkán, nekem elég gyakran sikerül, de sehogy sem tudom elképzelni hétszer. Az első is annyira intenzív, hogy teljesen kimerülök. Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de én rengeteg női tapasztalatból kiindulva nagyon nagyon fenntartásokkal kezelném.
2018. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát az már inkább fájna, mint jól esne.
2018. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
öhm... miután "végeztünk" alig bírt felkelni, és zúgott a füle minden baja volt, nekem sikerül mindig elvinnem a csúcsra... én vettem el a szüzességét, előttem még sosem fogott,nézett,látott Pélót, és nem tudom miért hazudna és hogy ha hazudik akkor miért, de igazából ezt én sem hiszem el, de nagyon valódinak tűnt...
2018. máj. 7. 18:01
 5/25 anonim válasza:
61%

Lehetséges.Jó kémiával, egymás és a saját testetek kellō ismeretével, összeszokottsággal.Mindez mellé pedig tavasz van, beindulnak az emberek+a szexualitásunknak is vannak állomásai, csak a többség nem vizsgálja meg soha behatóbban.Az átlag magyar ember szexuális kultúrája igen fejletlen, pedig a témával kapcsolatos eléthetō ismeretanyag óriási.


A barátnōd(amennyiben nincs oka színlelni) valószínūleg elért egy olyan izgalmi szintet amit eddig nem tudott.A nōk többféle képpen is el tudnak élvezni mint mi, fōleg ha ismerik a testüket(sajnos sokan nem).


Beszélgessél vele a dologról, fontos egy kapcsolatban egymás és a saját testünk ismerete és ezeknek az információknak a kommunikálása.

2018. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Más pózban lehetetlen hogy annyiszor elmenjen, sokat komunikálunk, azt mondta akkor megy el a leghamarabb ha misszionáriusban (ő még a nevét sem tudja) :) közben se nem gyorsan se nem lassan a hasammal a csiklóját "dörzsölöm" és így volt olyan hogy 1-2 perc után elment, viszont más pózban 15-20 perc is lehet akár egy ilyen orgazmus, illetve arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e a kamilla teának valami köze ehhez, mert csak úgy ittam egyet előtte egy órával mert megkívántam és 1.5 óráig bírtam gondolom ez csak az én agyam szüleménye....
2018. máj. 7. 18:10
 7/25 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom honnan szedted a statisztikádat kedves 2-es, de nekem is sorozat orgazmusom van. Nekem sem volt régebben, max. egy, de aztán vhogy lett. :) Most már nem érem be eggyel. De, nem csak én vagyok "ilyen", ez létező dolog.

A 7-et kicsit én is soknak tartom, de miért ne lehetne. :)

2018. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
igazából én sem tudom nem arra figyeltem, vagy 6 vagy 7... egyébként nem hiszem hogy a méret miatt lenne, mivel nem lószerszámról van szó :) körbe 14 cm hosszúságra pedig ha a csonttól mérem ami a teljes hosszát teszi ki akkor 18.5 cm körül van és ha csak simán ugy hogy nem nyomom hozzá, akkor 16-16.5 talán.. nem tudom hogy ez mennyire számít jónak, nem is érdekel, mert ha valóban ilyen mérettel így tudom használni, akkor a sok tápszeres viagrás elbújhat :D
2018. máj. 7. 18:17
 9/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, mint mondtuk, ritka. Örülj, ha te egy ritka kivétel vagy. Sem nekem sem a barátnőimnek nem jön össze sorozatban, irigyellek, de nem hiszem hogy te lennél az átlag.
2018. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Nem hülyeség a táplálkozásodban gondolkodni, rengeteg étel van nagy befolyással a szexuális teljesítményünkre, libidónkra.Azt is vedd figyelembe, hogy most rendszeres szexuális életet élsz, természetes, hogy fejlōdsz és kitolódik az ingerküszöböd, ez általános jelenség.


Jótanács: Keresztesvirágúak(karfiol, brokkoli) emelik a tesztoszteronszintedet(elsōdleges férfi nemi hormon), megfelelō mennyiségū fehérje bevitele is fontos.Googlebe írd be, hogy "vágykeltō" ételek, ha ezeket gyakran fogyasztod sok jó élményed lesz és a barátnōdnek is.;)

2018. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!