Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapott már valaki közületek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott már valaki közületek a barátnőjétől (nagy) pofont?

Figyelt kérdés
Miért kaptátok? Szakítottatok utána?
2018. jan. 13. 12:45
1 2 3
 1/26 Heart of Darkness ***** válasza:
56%

Volt barátnőtől kaptam..


A történet arról szólt, hogy megmaradt köztünk egyfajta normális kapcsolat és én nagyon magam alatt voltam és épp mentem valahova, de összefutottunk a buszon és megkérdeztem, hogy nem jönne-e velem valahova vagy csak nem töltené-e velem a délutánját.. (Barátilag) Erre mondta, hogy neki dolgoznia kell mert, hogy azért kap pénzt. Erre meg rávágtam, hogy kifizetem én a napi bérét, ha eljön velem valahova sétálni vagy beülni valahova egy kávéra. Erre kaptam a pofont.


Párkapcsolatban pedig szakítanék..

2018. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
8%

biztos megérdemelted.

az a pasi aki nem bír ki egy pofont az elég nyàpic.

add vissza, vagy ordibálj vagy mit tudom én, de ezért szakítani.... sztem nem vagy tökös.

nekem nem kéne ilyen rinyás pasi.

én is adtam a pâromnak már pofont 1x,azt mondta ne merjem ezt mégegyszer megtenni, ennyi. azóta is elvagyunk.

2018. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Igen, mikor megcsaltam :( Első kapcsolat volt mindkettőnknek én meg hoztam egy nagyon rossz döntést. Már régen volt, nem bánom mert máshogy alakult az életem de akkor nagyon sajnáltam, hogy fájdalmat okoztam. Én megérdemeltem a pofont maximálisan. De csak, hogy védelmemre legyen mondva elvileg a tinik abban a korban bizonyítottan kevesebb empátiával rendelkeznek mint a fejlődés bármely másik szakaszában. Erre fogom :) Amúgy azóta sem csaltam meg senkit.
2018. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
2# Szerintem a női pofon még szexi is :D Kaptam már azért is mert nagyon "szemtelen" voltam, persze megérte végül mert a csajnak is bejöttem :) Most komolyan akinek megkottyan egy 50 kilós csaj pofonja az ássa el magát, de férfinak semmiképp ne nevezze magát mert szégyent hoz ránk. De ezen az oldalon szó szerit MINDENÉRT szakítanak az emberek szóval :D
2018. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt, hogy szakítani kellene, vagy vissza kellene adni. Egy dolgot nem tűrnék el: ha nyilvánosan teszi.
2018. jan. 13. 13:11
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem kaptam még.
2018. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%

Én egy cigányasszonytól kaptam, mert nem engedtem, hogy zsebrerakja a 20 rugómat.

Jósolni akart.

Trükkös mami volt.

2018. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, szerintem dobd ki azt a csajt, aki megütött.


Nekem birkatürelmem van, játékból verekedtünk csak az exemmel(aminek szex lett a vége), viszont egy másik exem nagyon ki tudott borítani. Miközben neki főztem hálóingben, benedvesítette a konyharuhát és elkezdett úgy csinálni, mintha meg akarná vele csapni a fenekem. Elsőre vicces volt, másodszorra majdnem magamraöntöttem a forró ételt, ekkor mondtam, hogy elég. Erre a marha harmadszor is rámcsapott, eltalált(istentelenül fájt, utána be is kékült) én meg olyan mérges lettem, hogy felemeltem a kezem, hogy pofon vágom. Aztán megláttam, ahogy összehúzza magát félve az ütéstől. Azóta nem emeltem kezet senkire. borzasztó volt látni, hogy elfordítja a fejét és tart attól, hogy rácsapok. Nyilván nem az erőmtől ijedt meg, hanem berögzült neki az otthonról hozott minta.. és ez igazán borzasztó.


Nem normális, aki megüti a másikat, aki meg nyilvánosan, az még undoritóbb, mert benne van a nyilvános megszégyenítés is.


Szerintem dobd a csajt. Aki idegből üt, vagy nevelő célzattal, az többször megteszi majd. Nem csak veled, hanem majd a gyereketekkel is.


Sajnos nekem is nehéz leküzdenem, piszkosul nehéz, de meg tudom állni. Aki apró dolognál nem tudja megállni, az később, nagyobb dolognál sem fogja tudni.

2018. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%

#metoo


32/F

2018. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%
De érdekes, hogy a nyilvánosság zavarna. Ha bántalmazott nő lennék, pont azt akarnám, hogy nyilvánosan is mutassa meg, mekkora phasz, és legyenek tanúk.
2018. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!