Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik hogy 7 orgazmust kapott?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 7 orgazmust kapott?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy 1,5 órás szeretkezés közben 7x ment el, ez lehetséges, vagy színészkedik? 1 éve vagyunk együtt, és eddig olyan 12-20 perces volt a leggyakoribb. eddig még 2x többször sose ment el most meg hirtelen 4-5 percenként.... kicsit furcsa ti mit gondoltok erről?

2018. máj. 7. 17:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%
egy ujjabb dicsekvős kérdés
2018. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Átlag alatt, vagy talán átlag felett? :)
2018. máj. 7. 18:22
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy félre értsetek.. jó mi férfiak azért ugyanúgy szeretünk pozitív visszajelzéseket kapni,mint a nők, és azért a hencegés sem áll tőlünk távol lehet hogy kicsit túllőttem a célon, de én arra lettem volna kíváncsi hogy ez lehetséges-e és a kedves válaszolók szerint igen, ezúton is köszönöm szépen a válaszokat nektek!! :)
2018. máj. 7. 18:25
 14/25 anonim ***** válasza:
55%

Sok buta ember azt hiszi, hogy a nőknél a többszörös orgazmus olyasmi, mint a géppuska sortűz. Hát nem: ugyanúgy fel kell izgatni, és folyamatosan emelkedik az izgalmi szint, mint elsőre. 4-5 percenként nem lesz orgazmusa attól, hogy monoton reszelsz.

Aztán az ilyen kis hiszékeny pasik állítják olyan követelmények elé a következő csajukat, hogy akkor is élvezzen el kétszer, ha épp szopik...

2018. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
14. válaszoló nem direkt írtam hogy szeretkezés, nem szex.. nagy különbség... itt inkább a kényeztetésről van szó a testbeszédről, a hangokról, az élvezetről.... nem az hogy reszelem mint a nyúl... :D senkinek sem kell elvárni a másiktól ilyet mindenki máshogy születik, és ha 1x menne el is ugyan úgy szeretném mint így nem sokat változtat a dolgokon.... örülök hogy örömet tudtam neki okozni ennyi.
2018. máj. 7. 18:31
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

#14. :DDD


Vagy már akkor, ha letolta a gatyáját. :)


Egyébként meg nem igazán a partnertől függ ez, már mint a férfitól. Ez egyfajta képesség, fogékonyság. Az a nő, aki képes rá, az általában egy normál szexkultúrájú férfival is képes rá.

2018. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16. Vaaaagy csak bejön neki hogy eljárok újra edzeni :D és hogy előtte dolgozok félpucéron...
2018. máj. 7. 18:38
 18/25 iamaveryniceguy válasza:
41%

:D


Hallottam már olyat is, hogy "A barátnőm attól elélvezett, hogy leszopott. Ez azért lehetséges, mert a nőknél ez lelki eredetű."


Vannak emberek, akik ezt komolyan is gondolják. Az is baromság, hogy a nők nem képesek orgazmusra. Minden egészséges nő képes rá. A csiklót kell megfelelően izgatni és akkor sikerül.


Amikor reszeled az asszonyt, akkor is a csiklója révén lesz orgazmusa, mert belülről (is) stimulálod. Nem attól megy el a nő, hogy te a hüvelyét döngölöd ezerrel.


Borzasztó, hogy rengeteg nő él abban a hitben, hogy "hát nekem még sose volt hüvelyi orgazmusom, nem is vagyok rá képes". Aztán elfogadják, hogy a józsi teletömte őket ólommal és számukra ennyi volt a móka.


---------------------


A kérdésre válaszolva:

Eddig legtöbbként 4x tudtam egymás után nyalással orgazmust okozni a(z ex) páromnak. Utána már kellemetlen volt neki és fájt. Simán lehet, hogy nálatok ez jobban ment.


A dupla orgazmus mindig sikerült az összes(kivétel 1) eddigi páromnál nyalás esetén (szex terén egy ment és ha kívánta, akkor jöhetett a sima nyalás). Az elsőt elérni mindig hosszabb idő, mint a másodikat. Számügyileg, ha mondanom kellene rá valamit, akkor 10 és 5 perc. Több még soha nem kellett.


Egy párom volt, aki 5 perc után (nyalás - szex - bármi) orgazmushoz ért és onnantól neki kellemetlen volt bármi (ezért anális úton/szopás által jutottam el én orgazmusig).


Különböznek a lányok-nők, de olyan nincs, hogy nem lehet neki orgazmust okozni. Oda kell figyelni, a lánynak nem kell paráznia és menni fog. (Nekem sem áll fel a szerszám, ha arra gondolok, hogy tavaly szenteste elütötték a macskánkat és a keresztlányomnak kellett elmagyarázni, hogy hova tűnt el.)

2018. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"miután "végeztünk" alig bírt felkelni, és zúgott a füle"


Ha nagyon nagy az élvezet, orgazmus után nekem is elmegy kicsit a hallásom. :D Nem vicc, utána olvastam, van ilyen.

2018. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A hüvelyi és a csikló általi orgazmusról annyit, hogy amikor nyaltam, egy időben elkezdtem ujjazni mert kíváncsi voltam vajon így milyen neki és rá 5-6 percre elélvezett és aztán folytattam ujjal és 1 perc se kellett elment még egyszer de mondta hogy az másabb volt...
2018. máj. 7. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!