Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfogadjatok az itt kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogadjatok az itt kapott tanácsokat?

Figyelt kérdés
Akik kiírnak ide kerdest (párkapcsolati kérdéseket) mennyire fogadjak meg az itt kapott valaszokat, tanácsokat? Csak kíváncsiságból erdekel.

2018. febr. 23. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Parkapcsolat es szex kategoriaban soha :D
2018. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. :) Amúgy attól függ, hogy mennyire értelmesek a válaszok.
2018. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 AchromaticSmarties ***** válasza:
96%
Nem vagyok én a magam ellensége, nem is teszek itt fel kérdéseket. :D
2018. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Legtöbb kérdező, egyszerű megerősítést vár. Nem azt kapják amit szeretnének, sokan ki vannak akadva:)

Egy kapcsolat, szerelem, annyira sokrétegű, összetett dolog, pár mondatos kérdésből, bármit is csak találgatni lehet. Így értelme nincs megfogadni.

2018. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem volt egy hónapok óta tartó dilemmám, egy történet egy konkrét férfival. Többször is kérdeztem itt, az ügy állása szerint, nem tudtam értelmezni. A férfiak nagyon jókat írtak az én férfimről, de sokszor a nők is jól látták a helyzetet. A férfiak viszont szinte mind jól saccolták be a dolgot, hogy mi járhat a pasi fejében. És képzeljétek el, hogy nem hittem nekik. Aztán tegnap kiderült, hogy mindnek igaza volt, minden kérdésben, mindnek.

(Nem hittem el, hogy a pasi szeret engem, sok-sok ok miatt. Aztán tegnap kiderült tőle magától, hogy de bizony)

Alig hittem a fülemnek, és este eszembe jutottak az itt író férfiak. Szóval ilyen is van, pedig a kérdéseim különbözőek voltak a helyzet állása alapján.

2018. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is hasonló "élményem" volt itt. Nagyon ritkán írok ki kérdést. Kiírtam egyet, hogy kívülállók segítsenek dönteni egy bizonyos helyzet megítélésében. Most nem részletezném, miről volt szó, egy igen-nem döntésről szólt a kérdés. Megkaptam egybehangzóan a válaszokat, hogy "ne", de nem hallgattam rájuk. És nem is jártam jól. Szóval néha azért igaza van a gyakoris népnek :)
2018. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát ha azt írják, hogy :

Ez a kérdés kamu!

-minden 2-ik kérdésre.

Azon mit lehet megfogadni?

2018. febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem írok ide kérdést..túl bonyi a fogalmazásom
2018. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer írtam ki kérdést. Leginkább olyan választ vártam volna, akik voltak már hasonló helyzetben. Olyat nem kaptam. De azért valamennyire gondolatébresztők voltak a válaszok, és értékelem, hogy vették a fáradságot akik írtak.
2018. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban függ is attól, hogyan fogalmazod meg a kérdést. Ha korrekt, értelmes leírással szolgálsz, normális, kultúrált emberek válaszolnak normális és konstruktív hangnemben.

Én három kérdést tettem fel, a válaszok jók voltak és segítőkészek.

2018. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!