Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mégis milyen család az ilyen?

Mégis milyen család az ilyen?

Figyelt kérdés

Anyáék kilenc éve elváltak. Én anyával értem tovább. A mindent jelentettünk egymásnak nagyon jó volt a kapcsolatunk együtt vészeltük át anya betegséget ami a leukémia volt. Tökéletesen harmonikus kapcsolat volt köztünk. Ezután megismerkedett egy férfival, akrők meg kell említeni, hogy a Váci büntetésvégrehajtásnál dolgozik, ezáltal teljesen kettős személyiség. Itthon aranyos kisfiú a munkahelyén pedig mindenkit fenyeget, sokat kiabál majd hogy nem megveri őket. Olyan szinten ellenem taszítja a saját anyámat, hogy az idei karácsonyt külön szeretnék tölteni Balin, nélkülem. (Ezt is felvettem videora) Nagyon sok videóm van ahol fenyeget engem, kiabál velem, megverni nem ver mert tudja hogy akkor a munkahelyével játszik és háromszor akkora büntetést kap mint egy normális ember. Amióta hazajöttem fogalmazódott meg bennem az, hogy azért uszítja ellenem saját anyámat hogy, végrendeletében csak Ő szerepeljen és anya mondta is hogy ez így lesz. Ő egy nagyon szegény ember volt de ezek szerint a pénzért bármire képes.

Távol röviden összefoglalva az a legnagyobb problémám hogy azt az embert uszítja ellenem aki régen a mindenem volt, amíg ő a képbe nem került. Már úgy beszél velem az anyám mint 1 db rongyal. A férje a szemembe amikor rákérdezek mindig azt mondja hogy semmi baja nincs velem de tudom hogy ez hazugság.



2017. febr. 20. 19:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Szerintem anyukáddal kellene megbeszélned és mondjuk megmutatni neki a videójat ha bizonyítékod van!
2017. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehát anya tud a videókról és semmit nem tesz. hogy a férje teljesen megváltoztatta őt. Ráadásul betegeskedik is mostanában és látom, hogy a férje nem foglalkozik vele úgy mint például én.
2017. febr. 20. 19:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Dehát anya tud a videókról és semmit nem tesz. Épp ez az, hogy a férje teljesen megváltoztatta őt. Ráadásul betegeskedik is mostanában és látom, hogy a férje nem foglalkozik vele úgy mint például én.
2017. febr. 20. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Pszichopata a papa, vagy megvered/bántod, vagy pereskedsz, vagy menekülsz. Sajnos csak ez a három a választás.
2017. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem vagy egy kicsit paranoid? Mik ezek a rögeszmés video felvételek? Kiknek készíted? Érdekel rajtad kívül valaki mást is? Keress magadnak normális elfoglaltságot, pasizzál, tanuljál stb.
2017. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mégis, hogy verjem meg a 80 kg-val több mint én és mögötte van egy egész börtön. Amúgy a pereskedés nem jó ötlet mert sokszor fenyegetett már hogy ő sokkal erősebb ebben.

Utolsó: Egy esetleges pereskedésre csinálom ezeket a videókat.

És nem, nem kötnek le ilyen szinten más elfoglaltságok, hogy ne vegyem észre ha random kiabálnak velem vagy a hátam mögött kibeszélnek. Ez most komoly? Mi van?

2017. febr. 20. 19:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Szobámba kuksolok egész nap mert hogyha lemegyek egy pillanat alatt kicsinálnak.
2017. febr. 20. 19:49
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, h anyukát is kezelésben tartja. Ezért a nagy lamúr
2017. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez megnyugtat egyenes ágú leszármazottat nem annyi kizárni a végrendeletből hogy "xy nem kap semmit mert sajt", ha meg pl azzal fenyeget hogy megver az már büntethető, de egyébként sajnos nem sokat tudsz tenni, te nem vagy akkora pszihopata állat mint a férje hogy a kisujjadból kirázva verj éket közéjük.
2017. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hány éves vagy? Szólj valakinek, tanár,barát,pszichológus, rendőrség. Igen, akár nekik is.
2017. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!