Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy egy srác farka egyszerűen túl széles volt nektek és nem fért be?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2018. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtok sztorikat is légyszi, hogy hogyan történt a dolog? Jöhet privátban is.
2018. máj. 14. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt

21/l

2018. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Alapból is elég szűk a hüvelyem, de miután ellazultam és felizgultam (tehát elég nedves lettem), sikerült betenni, aztán óvatosan csináltuk, míg hozzá nem szoktam. Utána már kellemes volt, de vigyázni kellett az elején, hogy ne fájjon. :) 20/L
2018. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt már olyan partnerem, akinek nagyon vastag volt ahhoz képest amit látszólag be tudtam volna fogadni, de meglepetésemre végül nem okozott problémát.

Igen tágulékonyak vagyunk ott lent, nekem eddig mindenkié befért és szerintem be is fog.

17l

2018. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olyan volt már, hogy amikor megláttam kicsit megijedtem tőle olyan vastag volt. Talán a hosszúsága még nem is volt vészes. de sokat kényeztetett mielőtt berakta a nyelvével és az ujjával. kitöltött így is rendesen, de fájdalmat nem okozott. értette a dolgát. :)
2018. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!