Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek a körülmetélt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a körülmetélt, vagy a metéletlen hímvessző jön be jobban? Melyiket találjátok izgatóbbnak látványra? Mérettől függetlenül kérdezem.

Figyelt kérdés

2018. máj. 15. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem midkettővel volt már dolgom és számomra mindkettő ugyanúgy tetszik :) a jelenlegi barátomnak metélt
2018. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a körülmetélt partneremé vonzóbb volt
2018. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Unalmasak az ilyen kérdések, napjában többször is felteszik őket.

Az emberek le sem sz@rják, hogy körülmetélt vagy sem.

Vannak pasik akiknek fingjuk nincs róla, mert újszülöttként megcsinálták nekik letapadás vagy szűkület miatt.

Valakinek érzéketlenebb, valakinek érzékenyebb, valaki higiénikusabbnak tartja valaki nem.

Nekem is megcsinálták 2 éves koromban, rengeteg nőm volt, de az egész életembe egy nő kérdezte meg, hogy te körül vagy metélve?

Mondom jah...

Következő pillanatban be is kapta, és 2 másodperc múlva mint ha a kérdés meg sem történt volna.

Igen, kellemetlen a műtét ha fiatal vagy ha nem, meg kell csináltatni ha problémás és kész.

Semmi nem fog történni.

2018. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő volt már és tök mindegy. A meteletlennel könnyebb nekem játszani a plusz bőr miatt, de talán ennyi. Használni kell tudni! 😉 Plusz itthon úgysem elterjedt szóval tényleg mindegy.
2018. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind1
2018. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy lenne

23/l

2018. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem undorító a metélt
2018. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!