Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akiket zavar, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiket zavar, ha egy lány magán szereti hagyni a zokniját! Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Én lennék ez a típusú lány, ennek oka egyrészt, hogy mindig hideg meg fázik a lábam, másrészt hogy az egyiken van egy bőrkeményedés, amit utálok, mert csúnya, de sajnos újra és újra kijön amint felveszek egy magassarkút vagy bármi szűkebb cipőt. Szóval nincs mit tenni. És zavar, mert nem valami szép látvány.

23/L


2018. máj. 16. 18:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdés kétértelmű: tehát arra lennék kíváncsi, hogy a fiúkat-férfiakat miért zavarja annyira, ha szex közben a lányon marad a zokni. Sokakat zavar, úgy tudom.
2018. máj. 16. 18:55
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem zavar, sőt izgató is tud lenni. De egyébként ha szeret akivel vagy, nem fogja zavarni sem a bőrkeményedés, de az sem ha nem akarod levenni. De mindenki más, engem biztos nem zavarna soha
2018. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Ezek is olyan dolgok, mint az, hogy tejjel iszod a kávét, vagy nélküle, vagy sehogy. A fontos dolgok nem ezek.

Ha te szereted hogy rajtad marad, mondjuk egy gyengébb vérkeringés okán, nem számít.

2018. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én ffi vagyok, de rajtam a fürdés és strandoláson kívül mindig van zokni. Abból is csak a cérna zoknit bírja a lábam. Idegesít, ha valami hozzá ér a lábamhoz. Engem egyébként a mások véleménye nem is érdekel, már ez így marad. Ja, és a lábam is kevésbé izzad, mint zokniba. Nem gondolom, hogy azok akik sport cipőt vesznek csak fel, nem rohad bele a lábuk. Számomra meg ez a visszataszító!
2018. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, kevésbé izzad, mint zokni nélkül!!!
2018. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar :) írj. 28/F
2018. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Ramone ***** válasza:
60%
Engem se zavar... Ad egy kis spontán érzést a tèmának :) aranyos kérdés ez
2018. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is csak akkor vagyok mezítláb ha strandon vagyok vagy zuhanyzom

Gyulolom en is ha bármi hozza ér a labamhoz

Zokniba szeretek lenni mindig

2018. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy így egy házimanó sem szabadul fel azidő alatt, ameddig szexelünk. Ez elég szomorú.
2018. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszaitokat, megnyugtato, amiket írtatok! Igen, valoszinuleg aki szeret, az elfogadja az ilyesfajta hibaimat is... de engem sajnos akkor is zavar, es nem szeretnem, hogy barmi olyat találjon rajtam, ami "gusztustalan". Nyilvan fog latni zokni nelkul, strandon, zuhanyzas kozben, vagy barmikor, ha olyan cipo van rajtam, de nekem kifejezetten szex kozben lenne zavaro ez. Amikor a legjobbat szeretnem mutatni magambol. Koszonom meg egyszer az eddigi válaszokat es bocsi az ékezetek hiányáért, telefonrol irok. :)
2018. máj. 16. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!