Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyereket akar nekem csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket akar nekem csinálni?

Figyelt kérdés
Elég régóta tartó szexkapcsolatban! vagyok egy pasival, aki az utóbbi időben elég trehányan kezeli az együttléteket. Mivel nem vagyunk együtt, abszolút nem szeretném, hogy terhes legyek, ő viszont amilyen gondossággal és odafigyeléssel védekezett eddig, az utóbbi időben mintha leszarná a dolgokat. Lett róla beszélve, de ezek után is szintén próbálkozik (gumi nélkül, megszakítással). Miért csinál ilyet egy pasi, ha tudja hogy ezt nem vállalhatnánk??

2018. máj. 16. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Férfi létemre biztos nem lennék hajlandó évekig óvszerrel szexelni egy partnerral.
2018. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A barátom is ezt csinálja, először csak a gumi miatt, nem érez...aztán már ott tartunk h tényleg teherbe akar ejteni. Így a kezembe vettem a dolgokat. Ugye ő a barátom...szerintem egy random ember nem akar teherbeejteni, csak ennyire k@kil rá.
2018. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy teherbe akar ejteni.

Lehet ezzel akar megfogni téged. Férfiaknál ez ritka ugyan, de van ilyen.

2018. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!