Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha előfordul hogy barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előfordul hogy barátnőm nem száll le rólam időbe emiatt megy bele is akkor gyereket akar?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadálya annak, hogy felhúzz egy óvszert?
2017. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem ez kamu!

De ha nem, akkor a gyerek érdekében húzz gumit a f.rkadra, mielőtt mindketten szaporodtok!

2017. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Vagy csak szex közbe nem tud gondolkodni, ilyen is van. Szarik rá hogy tönkretesz valaki mást egy életre aki sem anyagilag sem lelkileg nincs felkészülve, hát az még nem "most" van, minek aggódni? ne hagyd magad...
2017. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de nem neked kéne szólni időbn, hogy nemsokára elmész?

Amúgy meg húzz gumit.

2017. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, de ez nem épp a legjobb módszer. Inkább védekezzetek, pláne ha te nem akarsz gyereket!
2017. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szoktam szólni de van h rajta marad még. nem szeretem a gumit. volt hogy kimosta utána, de mostanába azt se.
2017. dec. 27. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem védekezik és tőled sem kéri, akkor tutira akarja, hogy becsússzon a gyerek.
2017. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,Bence!Gyereket akar!!!
2017. dec. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem kizárt, hogy egy gyerekkel meg akar fogni! Én a helyében nem bíznék meg benne. Mondanám, hogy ha nem szereted a gumit akkor szedjen a csaj valamilyen fogamzásgátlót, de nem kizárt, hogy azt meg nem szedné hiába mondanád neki, hogy nem akarsz még gyereket. Sajnos én is egy ilyen áldozat vagyok 42F
2017. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem "szereti" a gumit, azért kell használni, hogy megelőzzük a terhességet.

Ha te nem védekezel, akkor ne a másikra fogd, ha becsúszik egy gyerek.

2017. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!