Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom a testére hivatkozva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a testére hivatkozva nem akar gyereket szülni, ez később változhat, vagy örökké önző marad?

Figyelt kérdés

Nagyon csalódott vagyok! Volt egy komolyabb beszélgetésünk ahol közöltem vele, hogy ami engem illet szívesen lennék már apuka. Hát mit ne mondjak, épp az ellentéte lett a reakciója mint amit vártam. Fejemhez vágta, hogy azt hiszem ez így működik.. az senkit sem érdekel, hogy mi lesz vele, az ő testével, és hogyan fog kinézni szülés után, ráadás a "karrierje" is zátonyra futhat..

8 éve vagyunk együtt, ő 26 éves. Jól kijöttünk, aztán két éve elkezdett egy barátnőjével konditerembe járni, és többet foglalkozni az alakjával (addig is remekül nézett ki) úgy gondolom, mára már túlzásba is esik, minden nap edzeni jár, és gondolkodik rajta, hogy elinduljon valami versenyen, ami őrült diétákkal és teljes életmódváltással járna, arról nem beszélve, hogy ha olyan izmokat növesztene amiket látok erről a versenyről, akkor elnézést de számomra taszítóvá válna szexuális értelemben.

Nos eddig tényleg gyereket szerettem volna tőle, viszont ezen a reakción nagyon meglepődtem és el is keseredtem kissé.

Nők, véleményetek szerint változhat a hozzáállása, vagy örökké ilyen marad?

Egy ilyen mentalitású nő mellett nem szeretném leélni az életem, tehát ha úgy van kimondom, hogy vége, bármit is érzek iránta.


2017. ápr. 25. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, higy a közel jövőben változni fog ez.
2017. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy változni fog a hozzáállása. Esetleg majd akkor amikor már késő és kiöregszik belőle
2017. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, h változna. Főleg, h már ennyire elszántan edz.

Nyilván valami pici esélye van, de háááát, ne reménykedj sztem.

2017. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Most biztosan nem. Ha ennyire benne van ebben az új projektben, akkor kilőve a változás.

Nem akarlak elkeseríteni, de a mai csajok többsége ezt a szülés részt rendesen kitolja az életében. Van, akit egyáltalán nem hoz lázba sem a gondolat, sem a családban gőgicsélő babuli, de még a babakocsiból kiömlő isteni babaillat sem.

Sajnálom. Legyél türelmes, de azért mondjon neked egy kb. időt, ami után elképzelhetőnek tartja.


Fura ez nekem, én 14 éves korom óta arra vágytam, hogy feleség és anya legyek, főzzek, süssek finomakat a kis családomnak, hétvégén meg söprögessek, miután a férjem lenyírja a füvet, kutyaszart szedjek..


Nem vagyok egy karrierista, hiába!

2017. ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem lesz otthon belátható időn belül finom anyatej illat!
2017. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és határozott válaszokat.

Megjegyzés: Azt nem értem, hogy a 4-es válaszolót miért pontozták le. Számomra hasznos volt a válaszod, külön köszönet érte! :)

2017. ápr. 25. 18:45
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Megszoktam. Aranyos vagy, hogy megvédtél.

Beszéljetek, ez a lényeg, mert örökké nem várhatsz.

2017. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Nem fog változni. Ha gyereket akarsz, el kell hagynod vagy fogadjatok örökbe. A fiatal nök ilyen önzök, egyre kevesebben akarnak már családot.
2017. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

Megértem a barátnődet,ha nő lennék én sem adnám fel ezért a testemet.


Én is rendszeresen sportolok,és megértem az érzéseit.

Ha gyereket szeretnék inkább fogadnék örökbe,mintsem,hogy szüljek.


Szerintem nem nagyon fog ez változni..

2017. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hagyd el, te nem ilyen nőre vágysz. Neki egy elvált pasi való, akinek már van gyereke.
2017. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!