Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még olyan lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány aki szeret vagy szokott camszexelni? Mert sehol bem tudok taláni olyan lányokat. Pedig jó lenne már kipróbálni is.

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Persze majd egy idegen pasival,álmodozz csak.
2018. máj. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos ez nem így működik, hogy ismeretlen jelentkezőket vársz.

Volt szerencsém camszexelni nőkkel, de egytől-egyig bizalmi (olykor érzelmi) alapon működött a dolog.

Szóval, ne camszexelő lányok után kutass, hanem inkább lányok után, akikkel, ha olyan szintre lép a kapcsolat/barátság/vonzalom/szimpátia, akkor camszexelhettek egymással.


39f

2018. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én lány vagyok és szerintem a “camszex” meg a “chatszex” a világ legszánalmasabb eseménye
2018. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Korábban csináltam, de tényleg igaz az, amit a #2 -es válaszoló írt, azt fogadd meg.
2018. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem izgat egyébként a dolog, mert kicsit hiperszexuális vagyok, de igazából nem teszem meg, mert kordában tartom magam.:D Viszont egyszer egy nagyon fullos, helyes arcú, nagyon szép mosolyú férfivel dumáltam, aki ránézésre is 10/10-es volt, majd hirtelen ledobta a felsőjét, felállt es simogatni kezdte a 10/10-es testét (rendes testépítői teste volt). Nagyon izgató volt, de kiléptem a helyzetből. Minden esetre 10/10-es pasiknak van esélyük inkább, de ehhez sem szégyenlős csajt kell találni.:D
2018. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre fizetős oldalak
2018. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!