Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha fel ajánlanèk 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fel ajánlanèk 1 milliot azert hogy fekūdjetek le velem (szex) de van párotok meg tennétek?

Figyelt kérdés

Vagy mennyi lenne azaz összeg? De nem tudna senki rola,soha nem derūlni ki. Es nem egy menetre gondolok hanem kb 4-5 órán keresztūl csak azt csinalok amit akarok. Tudom azt írjak majd sokan semmi pénzért, meg szeretik a ferjet.. ez szép és tisztelettre meltó De szerintem van az a pénz h 1x alakolom lenne, ha valaki adna 10millat 4-5orara nagyon el gondolgodtató. Még lehet ha a pàrotokal meg beszélnétek ő is bele lenne annyi pénzert oda adna par órara és mar is milliomosok vagytok :D

CSAK EGY SZIMPLA KÉRDÉS NEM KELL LE NÉZNI E MIATT :)



2018. máj. 16. 10:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Akkor se tenném meg, ha nem lenne párom. Mi vagyok én, testkereskedő?!
2018. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
58%
Van aki 100000-ért vagy kevesebbért is simán megteszi.Rosszányok.hu
2018. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

De ezt csak egyszer történe meg ès soha többet. Írtam is hogy egyszeri alkalom :) de meg értem sokan igy vannak de ne mond hogy adna valaki kb

50 milliot nem mennel bele :)

2018. máj. 16. 10:16
 4/43 anonim ***** válasza:
83%
1 milla szerintem nagyon kevés ellenérték ahhoz, hogy valaki 4-5 órán keresztül azt csinálja a lánnyal, amit akar és hülye lenne az a nő, aki ezt bevállalja, mert nem tudja, mire vállalkozik...!
2018. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
50 millió már elgondolkodtató lehet, de csak mindenre kiterjedő, részletes szerződéssel! :D
2018. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
2-es nem prostikra gondolok azok 10ezerèrt is tudom Gondolok itt azokra akiknek parja van...
2018. máj. 16. 10:18
 7/43 anonim ***** válasza:
93%

Már bocs. De 4-5 órán keresztül velem ne csináljon senki semmit akaratom ellenére. Tudod, miket tudsz okozni egy nőnek, ha csak a saját örömöd a cél?

Méhszájsebed

Kidörzsölt, napokig fájó hüvelyt

Gyulladást, fertőzést

Ha hülye fétiseid vannak, akkor ki tudja, miket még...

Nincs az a pénz, amennyit nekem ez megérne... :D

2018. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
57%
Van egy ősi igazság, mindennek és mindenkinek megvan az ára,csak az a kérdés hogy mennyi? Valaki egymillióért is megtenné valaki meg 10 millióért sem, de pl 25 millióért már igen.
2018. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Bocsánat a "azt csinalok amit akarok veledre" nem durva dolgokra gondolok max: anál,oral,kicsit durvan semmi segédeszköz,és minden fele pózban ès el menni a lányba de ha nagyon nem szeretne akkor nem :)
2018. máj. 16. 10:23
 10/43 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak sex. Megtenném. 23L
2018. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!