Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nagy elvárás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy elvárás a nőktől, hogy az orális szex legyen számukra természetes?

Figyelt kérdés
Nem kevés időt, energiát és nem utolsó sorban pénzt fordítok rá. Szóval ha arra kerül a sor, nem hiszem, hogy finnyákolni kellene, hogy a szájába kell vennie, mondván "nem szereti".
2018. máj. 18. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
ha én ki nyalom a nőmet már ha lenne:D akkor alap hogy kölcsönösen ki elégit ő is
2018. máj. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Hat ha ilyen szoveggel mondod a lanyoknak nem is csodalom hogy elutasitjak.

Nem egy kilo kenyeret veszel amit tudod hogy mit tudsz beletenni.

Senki se kotelezett szerintem arra hogy kolts az adott lanyra.

Eddig egyik szexpartnerem vagy komoly kapcsolatom se azert alakult ki mert elvittem kocsival ide-oda vagy meghivtam vacsorazni stb szimplan csak azert mert veled ellentetben nem egy arucikknek neztem oket akiket x osszeg befektetesevel megkaphatok.

2018. máj. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Torz az ènkèpe, az ilyen nem szereti önmagát, ezért nem szereti azt se ha nyalják.
2018. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Szerintem olvasd el újra a kérdést figyelmesebben.

2018. máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással a tiédet én se venném a számba. Tudod, ha már mindenképp fizetni akarsz érte mert az annyira menő, akkor vannak ám erre speciális "szolgáltatók", akik nem finnyákolnak.
2018. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: ha neked ez a lényeg, mert időt, energiát és nem utolsó sorban pénzt fektetsz bele, akkor teljesen jogos az igényed, hogy minden olyan legyen ahogy te akarod.

De... ha ezt te üzleti alapon figyeled magadnál, akkor miért nem fizetős lányhoz mégy, ahhol a torkára is nyomhatod és nincs kérdés.


Ha meg nem fizetős lányokkal foglalkozol, akkor azt hiszem valami mellé ment a modelledben.. mivel az nem üzlet. Mert ő is elég sok időt, energiát és pénzt tesz bele, hogy olyan legyen ami neked megtetszett. Legyen inkább sport terület: egalité.


Tehát: csak az lesz amiben közösen megegyeztek.

Amúgy 40 vagyok, férfi. Nem volt 30 csajom, de szerintem még 20 se eddig életemben, viszont egy se volt, aki ne kedvelte volna az orált. Akkor ez hogy lehet?

2018. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással örülj hogy egyáltalán szóba áll veled bármelyik nő, nemhogy még a szájába vegyen.

Vagy ha egy nő eltűri ezt neked hogy felhánytorgatod hogy mennyi pénzt fektetsz bele és hogy cserébe szopjon le, az a nő egy k u rva.

2018. máj. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire fordítasz te sok energiát pénz meg ilyesmiket?Engem ingyen is leszopnak de ha téged nem akkor menj el egy útszéli ribihez az egy ezresért is leszop biztosan. :)
2018. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy energiát, pénzt fordítasz rá? Ugye a f.a.r.k.a

d.ra gondolsz ez alatt? Milyen nőnek a szájába szeretnéd betenni? Tehát mik az elvárásaid, hogy téged orálisan ki lehessen elégíteni?

2018. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!