Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferfi nemmel szemben onzo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfi nemmel szemben onzo elvaras ez?

Figyelt kérdés
Szerintem onzo elvarni toluk,hogy maradjanak husegesek.. alapbol a parkapcsolat nem nekik valo, osztonleny letukbol kiindulva. A legtobb not kepesek megkivanni, nem kell hozza nekik semmi erzelem v kotodes, csak az elvezet szamit, akkor is igy mukodik ez , ha kapcsolatban vannak. Igy vannak megalkotva, szerintem siman kulon kene valasztani a kettot. A noknek meg kene erteni, hogy attol meg szerethetik oket a ferfiak, de a farkukkal mast is szeretnenek(megdugni). Egy kapcsolat csak elnyomja a valodi, allati enjuket.
2018. máj. 6. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
De szép gondolat! 🙂 F
2018. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
A nőknél ugyan így van, nem véletlen izgatja őket a többes fogalma, főleg ha kispö.csűvel vannak, és azt kamuzzák hogy az jó, közben arról fantáziál, milyen amikor lezúzza egy sörösüveg vastagságú 20-as😉.
2018. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mi?? Hűséges vagyok a páromhoz évek óta, sosem csaltam meg, és nem is néztem úgy más nőre. Na most légyszíves gondold ezt újra és ne álltalánosíts, mert több mint sértő egy férfi számára!
2018. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Javaslom legyèl inkább leszbi. Azok nem akarnak semmit megdugni, csak nyalakodnak mint a macska.
2018. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miert lennek leszbi? En megertem,hogy ilyenek a pasik, eleg felnott vagyok mar hozza, arrol nem tehetek,hogy a nok birtokolni akarjak oket, es keptelenek felfogni,hogy a pasik nem parkapcsolatra vannak berendezve. Csak vegig kell gondolni a multunkat, minel tobb not kellett megtermekenyiteniuk,es ezt nem lehet kiolni beloluk.
2018. máj. 6. 08:51
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
A nőkben meg benne van, hogy minèl többel kell kipróbálni, hogy melyik méret a jó, miután az átlagra is jót kamuznak.
2018. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
54%os, elhagyott a nod, mert kicsi neked?
2018. máj. 6. 09:09
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem minden férfira igaz pl: anyám szinte születésem után 1-2 évvel elkezte csalni apámat és sajnos azotais voltak ilyen balhék annyi szeretője volt már, hogy már ő se tudja szerintem a számukat, de apa bolond létére ezt azóta is éppen szóvá teszi, ha megtudja. De ő már csak bosszúból sem csalta meg soha.
2018. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

16 cm wc papír guriga vastagságú.

Attól függetlenül igaz amit írtam.

2018. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg de ösztönlégy a *** pics*ja! Van hogy ösztönösen cselekszik az ember de a magam nevében én nem vagyok állat köszi
2018. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!