Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 21 évesen szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 21 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudok lefeküdni senkivel sem, leginkább azért, mert nagyon nehezen leszek szerelmes. Amúgy egészséges, szép lány vagyok, de nem találok olyan fiút, akivel lefeküdnék, várom, hogy szerelmes legyek. De már nem bírok várni, és cikinek tartom, mivel teljesen fel vagyok készülve rá, de amint szóba jönne egy fiú, még csókot sem engedek az illetőnek. Nem fogom elmondani, ha sorra kerül, hogy szűz vagyok.

Nem kérek üzeneteket


2018. jan. 7. 19:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*perverz üzeneteket
2018. jan. 7. 19:42
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, hogy szűz vagy. Miért ne mondanád el?
2018. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Ramone ***** válasza:
94%

Nem nyitok senki felé de görcsölök azon hogy szűz maradok

Vágyom az intimitásra de mindenkit elhajtok

Várom a szerelmet de nem nyilok meg senkinek


Azért ebbe belegondoltál már hogy az egész életed egy nagy ellentmondás?

2018. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Hát, nem normális. Igenis valami nem normális nálad, ha eddig nem sikerült. Főleg ha igaz, hogy szép vagy.

De ne aggódj, nem vagy elkésve. Ha akarsz pasit, talán nem elfogult egyénnel vizsgáltasd át az egyéniséged, a viselkedésed. És kiderül mi a gond.

(lehet lepontozni, és nyáladzani a nőnél, de ez az igazság)

2018. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mert senkit sem tartok elég jónak ahhoz, hogy élvezni tudjam. Én csak úgy tudom élvezni az együttlétet, ha minden szavába szerelmes vagyok. Érdekel a véleménye, tetszik, ha okos, határozott, kreatív, plusz legyen számomra vonzó külseje is. Az a baj, hogy annyira megélem a lelkiséget, hogy csak azzal tudnék közösülni, akibe már úgy vagyok szerelmes, hogy hozzá sem nyúltam. Nagyon csipkerózsikás, de ez van.
2018. jan. 7. 19:51
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez csak képzelgés...

A valóságban nincs nagyon ilyen. Ráadásul ha rátalálnál erre, kérdés te elég jó lennél-e neki.

Érted...

Talán a valóságban kéne keresgélni. Meg egyáltalán keresgélni, és nem csak egy hatalmas elvárás listát kiállítani. Emberről van szó, nem rajzról.

Az ember pedig nem tökéletes...

Szóval majd ha nem ábrándozás lesz az egész, majd akkor lesz hozzád való.

2018. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Ramone ***** válasza:
68%

Akkor valszeg életed végéig szűz maradsz mert a szőke herceg nem létezik

A gazdag pasiknak ha eddig nem volt rád szükségük az évek múlásával egyre kevesebb az esély összeszedni egy olyat

És mint mondtam: tökéletes pasi nincs ahogy nem létezik a tökéletes nő a Mikulás a húsvéti nyúl és Spongyabob sem... Törődj bele hogy a Haladás csapata még mindig sz*r a Pick Szeged sosem nyer magyar bajnokságot és nem nyersz ájfon tizenötöt sem ha rákattintasz a felugró ablakokra...

Ez a szomorú valóság szóval "Wake up" és add lejjebb az elvárásokat arra a szintre amit te is meg tudsz lépni a pasi irányába

2018. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ne aggódj, nincs az időhöz kötve :) több lányt ismerek, akik 20-24 évesek, és szüzek. Proobáld a jót, a szépet keresni az emberekben. És ne kapkodd el csak azért, hogy elveszítsd...
2018. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én 29 éves vagyok szűz
2018. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Deflohelp ***** válasza:
84%

Ne arra koncentrálj, hogy szerelmes tudnál-e lenni valakibe,

illetve le tudnál-e feküdni vele, hanem egyszerűen barátot

próbálj találni, akivel kellemes együtt lenni, beszélgetni,

közös programokat csinálni stb.

(Hogy meddig normális szűznek lenni, azt a kérdést pedig felejtsd el.)

Viszont még mielőtt sor kerülne az első alkalomra, hozd a

barátod tudomására, hogy szűz vagy, hogy vigyázzon rád.

2018. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!