Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudtam a jelenlegi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam a jelenlegi partneremet kielégíteni szerintetek?

Figyelt kérdés
10 hónapja járok össze egy férfival.Sajnos semmilyen formában nem tudtam kielégíteni.Több kapcsolatom volt,de ilyennel nem taliztam a 20 év alatt.Megfordult a fejemben,hogy nem is kíván.Azt szerette volna ,ha kézzel kiverem,de az nem esik kézre nekem sehogy sem.Nők ti mennyire görcsölnétek a dolgon?Megéri??Úgy érzem megtettem mindent,és ha tovább erőltetem belebetegszem lelkileg.

2018. máj. 21. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem! Mi az hogy nem esik kézre?

És a száddal vagy a punciddal mi a helyzet?

2018. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet úgy helyezkedni,hogy kézre essen.

Ez nem extrém dolog.

20 év alatt még nem vered ki senkinek?

Dugtál te egyáltalán valamikor?

2018. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is beszéld meg a partnereddel, hogy ez nála természetes dolognak számít e, vagy te vagy az első akinek nem sikerült a csúcsra juttatnia.

Nekem a 2. férfi az életemben percenként lelankadt, mit ne mondjak eléggé elrontotta az önbizalmam, hogy ennyire rossz vagyok, majd amikor felhoztam neki a dolgot, kiderült hogy nála ez a normális... meg is szakítottam vele a kapcsolatot.

2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most nem tudom jol ertem e de 10 honapja ossze jarsz valakivel akit meg sose elegitettel ki sehogy ?

A farok veresen kivul meg mivel probalkoztal ?

2018. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem velem nem lenne efféle nehézséged! ;)
2018. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt el sem tudom képzelni, hogy 10 hónap alatt egyszer sem élvezett el??! Aktus közben sem?

Orálisan sem? De mi történik, lekókad?


Mi az hogy nem esik kézre? Lefekszik, te mellé fekszel, fejeddel az ágyéka magasságába, úgy szájjal is tudsz rajta dolgozni, meg kézzel is.


De ennek szerintem nem te leszel az oka, tuti hogy nála van a gubanc.

2018. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!