Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nálatok kb. Mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok kb. Mennyi idő alatt jött el a szeretkezés ideje? Ti elmondtatok a szülőknek? Egymásnal aludtatok, amikor megtörtént?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2015. augusztusaban jöttünk össze. (14 voltam)

2016. májusában aludtam nálam először.

2017. júliusában feküdtünk le először.(16 voltam)

Szóval egy bő két év után feküdtünk le. Igen,nálam aludta. És utána pár héttel elmondtam anyának.

2018. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom gáz.. de 14 évesen. és én előre szóltam! Annyit mondtak, hogy óvatosan és adtak egy kis védekezést(gumit). Néha együtt aludtunk néha nem. Amikor történt? Születés napja volt, megbeszéltük hogy most megtesszük.

19/F

2018. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2hónap után feküdtünk le, mindketten szüzek voltunk. Már előtte együtt aludtunk párszor mire megtörtént. Én elmeséltem a szüleimnek.

23/l

2018. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év után feküdtünk le, én 17 voltam akkor, ő 18. Nem mondtuk el a szüleinknek, de szerintem azt hitték, hogy sokkal korábban megtörtént, mert már többször aludtunk egymásnál. Egymásnál aludtunk, de épp nem volt otthon senki. :)
2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónap után feküdtünk le, én pár hónap híján 18 voltam akkor. Nála aludtam. Apukámmal éltem amúgy akkoriban, és mivel ő nagyon szigorúan tiltotta az egész kapcsolatot, így nem mondtam el neki. Azt se tudta hogy a barátomnál vagyok, a hivatalos verzió szerint egy osztálytársnőmnél aludtam.
2018. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 voltam, a szüleim engedték a kapcsolatot. Fél év után szeretkeztünk, de nem aludtam ott még egy darabig, csak felmentem hozzá, mert ott nem nagyon zavarhatott volna senki.

26 volt az exem.

2018. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!