Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanulható az orgazmus? (N)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulható az orgazmus? (N)

Figyelt kérdés

Nekem még sose volt.

Sok helyen láttam már, hogy tanulható, fejleszthető.

De hogyan?

Utánanéztem és a legtöbb helyen annyit írnak, hogy "fedezd fel magad", és hasonlók, de egyrészt én amúgy is tudom, hogy mi esik jól, másrészt nem működik... alig érzek valamit, ha magamhoz nyúlok, kb mintha megvakarnám valamimet, nem értem, hogy kellene ezt élvezni...

Mit csinálhatok rosszul?

Hogy lehet ezen fejleszteni?


2018. máj. 22. 11:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
És ha a cicidet simized akkor az jó?
2018. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus?
2018. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

#11

Kb annyira, mintha akármi másomat simogatnám.


#12

Én is erre gondoltam, egészen addig, amíg meg nem néztem, hogy mennyibe kerül...

2018. máj. 22. 13:27
 14/31 anonim ***** válasza:

nekem csak csikósan megy és bosszant is a dolog. elvileg csiklósan szinte minden lánynak sikerül elmennie. Szerintem vegyél egy kis csikló vibrátort nekem most ilyen van [link]

300Ft és nagyon jó, egy próbát megérne neked is szerintem.

2018. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ezt hányan fogják lepontozni,de egy kérdés: Azért akarod megtanulni az orgazmust,mert te vágysz rá,vagy valamilyen más dolog hatására (párod,külső vélemények) ?


Ha csak külső nyomásra,akkor ne engedj másoknak. Élvezd azt amit csinálsz a pároddal kettesben. Ha ez valakinek nem tetszik,az ne te legyél. A lényeg,hogyha neked így is jó,akkor ne görcsölj ezen fekeslegesen.


A másik,ha ezt te akarod: Mivel leírtad,hogy egyedül nem megy,akkor a pároddal kell csinálnod. Nyílván ő az aki felízgat téged. Annyi a dolog nehézsége,hogy Őt akkor neked kell irányítani. A jelenlétében könnyebb lehet ez a számodra. Tartsatok olyan napokat ahol azon kísérleteztek,hogy számodra mi a legvadítóbb.

2018. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Azert talaltal ilyen talalatokat, mert mindenki igy tudja csak megoldani. Sajnalom, hogy ilyen helyzetbe kerultel, viszont a szexualpszihologus lesz a megoldas, nagyon valoszinu, mert azert valamit erzned kellene.


Van a facebookon egy csoport, ha jol emlekszem szexakademia a neve, (de a tudatos intimitas oldal is megosztotta, szoval onnan is elerheto) egy posztot, egy hamarosan kijovo uj e-bookrol. Amely a orgazmuskeptelen noknek segit alternativ terapias modszerekkel. Fogalmam sincs mirol szol majd a konyv, lehet baromsag az egesz. Bar elegge remelem egy gyakorlo szexual pszihologus nem kezd kuruzslasba, s tenyleg hasznos otletek lesznek benne. Szoval azt erdemes lenne megvenned. De ez csak egy otlet.


Az a baj, amig nem jossz ra mi az ami feltuzel ugy nehez lesz. valoszinu a csiklod nyugalmi, esetleg 20%os izgalmi helyzetben lehet. Ami arra eleg, hogy nedvesedj egy kicsit s igy be tud hatolni a partnered, de arra mar keves, hogy elvezd is a dolgot.

Remelem, sikerul talalnotok megoldast.

Sok Sikert!

2018. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

#15

Igen, ezzel évek óta próbálkozunk :D

Amúgy én is akarom magamtól, meg a páromnak is jó lenne gondolom.


#16

Ennek utána fogok nézni, köszi!

2018. máj. 22. 14:02
 18/31 A kérdező kommentje:

#16

Ja, amúgy a szexet (meg a párommal mindent) élvezem, csak elmenni nem tudok.

A maszturbáció számomra élvezhetetlen és érthetetlen.

2018. máj. 22. 14:04
 19/31 anonim ***** válasza:

16-os vagyokk:

Olyat próbáltatok,hogy a párod előtt maszturbálsz? Mintha egy erotikus játék lenne,hogy feltüzeld,esetleg közben ő is csinálhatná magának és azt pedig te nézed (amolyan tükörszerűen)

2018. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19

Próbáltuk, egy idő után meguntam a nagy semmit és rámásztam, onnantól még élveztem is :D

2018. máj. 22. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!