Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a véleményem a megcsalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár éve, mikor még nem volt komoly és tartós kapcsolatom, akkor úgy gondoltam, hogy tuti, hogy nem csalnék meg senkit, nem vagyok olyan. De mióta együtt vagyok barátnőmmel, akivel leélném az életem, azóta úgy gondolom, hogy a szex az más tészta. Simán lefeküdnék más nővel is, mert fiatal vagyok és nem próbáltam még ki mindent, amit szeretnék. Egy pár kalandért viszont nem adnám fel a kapcsolatomat, csak titokban tartanám. Nekem a szexhez 0 érzelem kell, kb. úgy tekintek rá, mint egy sportra, amit élvezek csinálni. Érzelmi és vonzalmi viszonyba nem szeretnék kerülni senki mással, egyszerűen csak izgat, hogy más nővel "sportoljak".

Mennyire megvetendő ez? Hölgyek, ti mit gondoltok erről?

28F


2018. máj. 23. 19:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj de mi a fa sznak kérdezel ha igazánól le szarod ki mit ír!? Ha nem tetszik neked amit a másik válaszol akkor ne írj kérdést pls! Te kérdeztél pistike205 meg válaszolt ha nem értesz egyet pistike206tel akkor ez van ő csak válaszolt! De te igazából nem vagy kíváncsi a válaszokra te csak köteledni akkarsz a hölgyek válaszoltak! Ezt akkartad az hogy nem tetszik a válasz az már a saját problémád! Szánalmas vagy


Ne kérdezd ha nem is érdekel a válasz mert a te értékrebded más mint másé....

2018. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel gerinctelen ember, hogy dúl benned a mások iránti vágy és azt nem kívánod elfojtani egy stabil párkapcsolatban, hanem attól, hogy becsapod a barátnődet, aki azt hiszi, hogy hűséges vagy hozzá. A nyitott kapcsolat nem új találmány, ha két ember közösen megegyezik abban, hogy nyitott kapcsolatban élnek, azzal nincs semmi baj, senki semmi köze hozzá. De ha a párod tudta és beleegyezése nélkül dugsz félre, akkor egy gerinctelen alak vagy. Ne csak akkor legyél férfi, ha dugni kell, hanem akkor is, mikor ilyen témát kell felvállalni. Állj a barátnőd elé, és mondd el neki, hogy mit akarsz, illetve engedd el, mert csak az értékes idejét pocsékolod.


A hűségnek egyébként nemcsak vallási oka, indoka van. Nyilván a szexnek vannak bizonyos kockázatai, betegség, terhesség, stb. Nyilván egy nő sem akarja, hogy a párja hazahozzon a farkával valami szart, amitől hónapokig kezeltetheti magát, illetve egy nő sem vágyik arra, hogy a párja a fele fizetését gyerektartásra csengesse ki.


Te egyébként mit szólnál hozzá, ha a barátnőd dugna félre?

2018. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi kiegészítés, hogy annyira szeretem, mikor a férfiak sajnáltatják magukat a kínzó nemi vágyuk miatt, jaaj én szegény férfi, meglátok egy lányt és csak úgy feláll, nahát, nem tehetek róla, ezért félre kell dugnom, illetve ha nem dugok félre, mekkora hős vagyok. Tájékoztatok minden kedves férfit, hogy egy egészséges nőt ugyanúgy kínoz a szexuális vágy, nekünk sem könnyű a hűség egy életen át, főleg, ha a mellettünk lévő, egykor annyira imádott férfi teljesen elhagyja magát, mi is megkívánunk más embereket a párunk mellett, a peteérés egészen elviselhetetlen szexuális vágyat tud okozni, mi sem csak a szerelemre vágyunk kizárólagosan és állandóan, mi sem csak szerelemből vágyunk a szexre, sőt, néha kifejezetten jó lenne egy ismeretlennel 5 perc ismertség után csak dugni egy hatalmasat és kész. Tehát ne tegyünk már úgy, mintha a szexuális vágy csak a férfiakat kínozná.
2018. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Haver, nem zabálhatsz mekis kaját, és fogyhatsz egyszerre... Már, ha érted a hasonlatot azzal az egybites agyaddal. Idióta ösztönlény!
2018. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!