Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a véleményem a megcsalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pár éve, mikor még nem volt komoly és tartós kapcsolatom, akkor úgy gondoltam, hogy tuti, hogy nem csalnék meg senkit, nem vagyok olyan. De mióta együtt vagyok barátnőmmel, akivel leélném az életem, azóta úgy gondolom, hogy a szex az más tészta. Simán lefeküdnék más nővel is, mert fiatal vagyok és nem próbáltam még ki mindent, amit szeretnék. Egy pár kalandért viszont nem adnám fel a kapcsolatomat, csak titokban tartanám. Nekem a szexhez 0 érzelem kell, kb. úgy tekintek rá, mint egy sportra, amit élvezek csinálni. Érzelmi és vonzalmi viszonyba nem szeretnék kerülni senki mással, egyszerűen csak izgat, hogy más nővel "sportoljak".

Mennyire megvetendő ez? Hölgyek, ti mit gondoltok erről?

28F


2018. máj. 23. 19:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

A vallásosság és a másik ember tisztelete két külön dolog.

Ha szeretsz valakit, tiszteled, ha tiszteled, akkor vagy annyira kemény gyerek, hogy őszinte vagy vele.

Nincs semmi baj azzal, ha még élni akarsz. Azzal van baj, ha hazudsz.

Ez nem egy olyan dolog, mint hogy eltöröd a bögréjét, és azt mondod, összetört a mosogatógépben.

“Fiatal vagyok és nem próbáltam még ki mindent”? Akkor az elmúlt 28 évedben mit csináltál??? Ennyi idősen már az emberek családot alapítanak.

Te nem érdemled meg egy nő szerelmét sem.

2018. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Megint egyet kell értenem a kérdezővel.Véleményem szerint van akihez passzolsz van akihez nem...értékrend világnézet...szexualitás...és ilyenből nem egy van hanem rengeteg de a 3 milliárdhoz képest mégis kevés így nem egyszerű keresgélni...
2018. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Pontosan ki szerint kéne a családalapításon gondolkoznia egy 28 éves férfinak?Szerinted?A társadalmi elvárások szerint?
2018. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ki állapította meg, hogy akkor tiszteled csak a párod, ha csak őt dugod meg? Milyen egy magasztos dolog a kefélés? Hol élünk? Komolyan nem értem, miért kell olyan nagy dolognak tartani a szexet.
2018. máj. 23. 20:32
 15/24 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem lehet felpontozni a kérdezőt? XD
2018. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
32%
Én fel is pontoznám. Jár itt sokaknak a szája, de kíváncsi lennék,pl huszon éves kapcsolat után, hogy vélekednének?! Ítélkezni azt mind tud, de lehet, pár év múlva ők is megcsalnák a párjukat,akár nő, akár ffi.
2018. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
13%

Végig olvastam a kérdést. Pont annyi idős vagyok, mint a kérdező és pontosan ez a helyzet itt is. Szeretem a barátnőm, de a szexet mással is kipróbálnám még. Úgy tűnik a lányoknál inkább össze van nőve ez a két fogalom, szerelem,szeretet=szex, pedig nem véletlen van rájuk más szó. Annyiból a cipőmet is mindig vele kéne felhúzni? Vagy a farkam csak ő moshatja meg? És ha beteg leszek vagy kórházba kerülök? És ha magamnak csinálom? És mi van akkor amikor meglátok egy jó csajt, feláll rá de amúgy nem is ismerem és lehet, hogy akkor és ott nem igazán lenne kedvem szexre? Ezek biológiai dolgok, a szeretet meg lelki. Egyáltalán hol kezdődik a megcsalás?


Azért anyunak adhatok puszit?

Beszélgethetek a lány haverokkal/barátokkal? Mi van fordított esetben? Ha a lány haverjaimmal beszélgetek többet, de őt dugom? Aztán lényegében ennyi. Ja, meg eltartom és elviselem a hülyeségeit. Ebben az esetben vajon elhagyna ha kiderülne? Nem hiszem, hisz így jó és kényelmes neki. Biztosan sírna. De sokszor én is sírok, csak belül. Olyan nincs, hogy életed szerelme.


Ha valakivel viszonylag közös az érdeklődési köröd, megértitek egymást és megvan a gyengédség, attól még a szexben lehetnek problémák főleg egy idő után. Ez olyan, mint amikor tudod, hogy brutálisan szereted a krumplistésztát vagy a palacsintát, mégsem tudod mindig azt enni. Attól, hogy néha mást is eszel, még ugyanannyira szereted.

Azokban az államokban és vallásokban, ahol több felesége is lehet egy férfinak, szerintem nem hülyék és ezt törvényesítik. Japánban meg pl. a doki írhat fel szexet. Bemész egy ilyen helyre és intézik. Ezeken a helyenek valamiért magasabb is az átlag élettartam. Valszeg, mert ott jobban le tudják vezetni a stresszt vagy alapból is kevesebb van mert nem foglalkoznak ilyen baromságokkal, hanem alapból természetesnek veszik.

2018. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
32%
Ezért tökéletes a mi életformánk. Nagyon szeretjük, tiszteljük egymást és swingerben - egymás tudtával éljük ki egyéb igényeinket.
2018. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

szóval olyan nyomorult vagy hogy tartasz ez embert aki legyen ott támaszként mert egyedül kalap sza*rt nem érsz :D Mi olyan nehéz abban hogy egyedül keféld szét az életedet ne valakire támaszkodva?

Hagyd el vagy hagyd hogy ő is keféljen össze vissza legyen fer a játszma vállald fel mit akarsz és ennyi legyél felnőtt

2018. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
esetleg barátnőd egy hármasban nem lenne benne? mert akkor meg sem kellene csalnod.
2018. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!