Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » MÉrt csalja meg a választottjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MÉrt csalja meg a választottját, a férfi?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem azt mondom, hogy ez a helyes, és erkölcsileg védhető a mai világban, de az ösztönök erre hajtják a férfiakat, mert ez volt évmilliókon át a sikeres szaporodási stratégia.

Megkeresni a szeretett nőt, vigyázni rá és a gyerekekre, lehetőleg távoltartani a többi hímet.

EMELLETT pedig, ha csak alkalom van rá, lehetőleg megtermékenyíteni minél több nőt, akiknek a gyerekeit majd más balek férfiak felnevelnek.


Ezzel nem azt mondom, hogy ez a helyes, és erkölcsileg védhető a mai világban, de az ösztönök erre hajtják a férfiakat.

2018. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Mert a nők nem szivesen próbálnának ki mást? Dehogynem. Csak tudnak uralkodni magukon. A férfiak is tudnak. A nagyranőtt fiúcskák meg ráfogják a farkukra, hogy nem tehetnek róla, de muszály volt megdugni azt a nőt, mer felállt...


A nőkben is van vágy az ismeretlen, új, változatosság után. Meg úgy mindenkiben. Abban különbözünk az állatoktól, hogy tudjuk kezelni az ösztöneinket.

Szóval kedves férfitársaim, tessék csak megpróbálni uralkodni magatokon.


Aki meg komolyan gondolja, hogy "hát, ideális lenne, ha lehetnék legalább két nővel egyszerre...". Na azon tényleg kiborultam.


Amikor az A lánnyal vagy, akkor a B tegye a dolgát mosolyogva, mint egy jól működő gép mindenféle sértődés, szomorúság nélkül? És ha a B lányhoz szottyan kedved, akkor meg az A lány tegyen eleget a vágyaidnak azzal, hogy félrehúzódik?


Aki ezt a marhaságot írta: ti benne lennétek egy kapcsolatban egy nővel akinek van mégegy partnere, tudnátok egymásról, jóban lennétek, úgy ugrálnátok, ahogy a nő mondaná? Ha épp hozzád nincs kedve, csak Jancsihoz, az téged cseppet se bántana? És habegymás után 2x lenne Jancsival, vagy 3-szor, míg veled csak 1x, az úgy oké lenne?


Miért érzitek úgy, hogy nekünk jár a két vagy több nő, "mert mi férfiak vagyunk", nekik meg a konyhában a helyük, és csak egy férfival lehetnek?


Ebben hol az egyenrangúság, korrektség?


Egy férfinak és egy nőnek sincs mit keresnie más férfiaknál, nőknél, ha egy párt alkotnak.

2018. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Mert balek. A válaaztott meg egy lúzer h nem viszonozza
2018. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam megcsalni 😉
2018. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

Egy hímnek az a célja hogy a sok magból minél több kikeljen.

Amúgy jön az iszlám és hamarosan engedélyezett lesz a többnejűség. A kormánynak meg az lesz a gondja mit kezdjen a demográfiai robbaással.

2018. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6%

12es 8as vagyok.

Szerintem vannak olyan férfiak akik ön hibájukon kívül, de nem képesek egyetlen egy nő mellett megállapodni.

Persze nem azt mondom,hogy oké akkor nyugodtan lépjen félre.

Vagy hogy az nem zavarna.

Erre lehetne megoldás az, hogy legyen akkor két nő az életében.

Szerintem az a legtöbb férfinak már elég lenne.

Ebből semmi hiszti,semmi féltékenység nem lenne.

Nekem meg maradna ő, ő meg mégse érezné azt hogy teljesen ki akarom sajátítani, kapna egy kis szabadságot.

2018. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

12#

Nem én írtam, de " ti benne lennétek egy kapcsolatban egy nővel akinek van mégegy partnere, tudnátok egymásról, jóban lennétek, " sose voltam birtokló, féltékeny. Nekem semmi bajom nem lenne vele. Miért ne szerethetne-kívánhatna meg-mást is az ember? Akár már az után, hogy összekötötték az életüket?

Csak vannak a fajfenntartásból, genetikai örokítésből, meg kinek mennyire erkölcsi értékekből összerakott társadalmi normák, amiket aztán ( rossz) lelkiismerettel vagy áthágnak, vagy kényszerítik magukat a betartására... Persze én is ismerek olyan párokat akik tiszta szívvel rossz gondolat mentesen imádják egymást😁(vagy legalábbis ezt mutatják a külvilág felé. Aztán.....)

2018. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
És a csajok miért?
2018. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
4%
# 17 Amit egy férfi megtehet azt egy nő nem nyilván nem szép dolog egy férfitól de attól ez még így van.Egy hét sok napból áll hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap.És ebből egy nő akar hétfőn meg vasárnap szexelni én pedig minden nap akarok 2 szer de inkább 3 szor.Egy nő kevés minden kép. Meg hát amúgy is olyan szépek a csajok hogy az ember meg bolondul.
2018. máj. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Általában kettőn áll a vásár. Ha a nőnek könyörögni kell a szexért, akkor ott valami baj van.

Ha csak heti 2x hajlandó szexelni akkor minek vagytok együtt? Keress mást aki veled akar szexelni, a megfelelő mennyiségben.

2018. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!