Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rövid ideje ismerek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövid ideje ismerek egy lányt. Tegnap oral közben megujazott. Nem volt nagy szám, de rossz sem. Viszont azóta úgy érzem hogy megaláztak elvették a férfiasságom. Miért?

Figyelt kérdés

úgy érzem hogy szegyen hogy ezt hagytam.


33 F


2018. máj. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
szégyen is, szégyeld is magad, köcsög lettél
2018. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nincs abban semmi szégyen, és jobban fogod érezni magad, ha elmondod a lánynak, hogy mit érzel, és persze ezt ő tiszteletben tudja tartani. Valószínűleg ő csak a G pontodat akarta elérni.
2018. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tényleg olyan érzés mintha meggyalàztàk volna a ferfiassàgom
2018. máj. 28. 19:15
 4/7 Carragher_x ***** válasza:
83%
Beszéljetek róla mindenképp, mert vmennyire meg fog erősíteni, de igazából ha az nálad a férfiasság mérőfoka, hogy ingerlik-e az ánuszodat vagy sem, akkor eléggé bizonytalan ön- és férfiképed van, amit 33 évesen elsősorban neked kell helyretenni.
2018. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Most akkor gondolj bele, hogy a nőknek milyen érzés
2018. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az a férfiatlan, hogy emiatt itt nyavalyogsz. Nem bántani akart, te lökött... :D
2018. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán ne érezd ezt, én szoktam csinálni a barátomnak, teljesen magamtól, sosem kérte, de ugyan olyan férfiként tekintek rá! Ha jól érezted magad, hagyd, ha továbbra is így érzed magad, akkor szólj neki, hogy ez neked nem fér bele

25/N

2018. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!